نسخه چاپی

جاده هراز یك طرفه شد

مدیر راهداری اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت كه به دلیل ترافیك سنگین، محور هراز از عصر امروز جمعه تا ساعت 24 امشب یك طرفه است.

به گزارش نما ، عباسعلی نجفی عصر روز جمعه در گفتگو با ایرنا افزود : هم اکنون تردد خودروها از جاده هراز از آب اسک در آمل تا رودهن در استان تهران به صورت یک طرفه برقرار است.

وی اضافه کرد: تردد یک طرفه خودرویی در این محور از ساعت 16 امروزجمعه 23 مهرماه شروع تا ساعت 24 امشب نیز ادامه خواهد داشت.

وی اظهارداشت : در این مدت تردد خودروها از رودهن به سمت آمل نیز برای کاهش حجم ترافیک و تسهیل در تردد خودروها ممنوع شد.

معاون راهداری مازندران گفت که از روز گذشته (پنجشنبه 22 مهرماه ) تردد خودروهای سنگین در محورهای هراز و سوادکوه به دلیل تسهیل در تردد تا 6بامداد روز شنبه 24 مهرماه ممنوع شد.

به گفته وی ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در چاده های سوادکوه و هراز شامل حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی نخواهد شد.

براساس گزارش شاهدان عینی ترافیک سنگینی هم اکنون در محور هراز از آمل به سمت تهران وجود دارد که در برخی نقاط این ترافیک به چندین کیلومتر می رسد.

مازندران از سه محور هراز، کندوان و سوادکوه به پایتخت متصل است که بیشترین بار ترافیکی در این مسیر مربوط به جاده هراز است به طوری که روزانه در این محور افزون بر 40 هزار دستگاه خودرو تردد می کند.

در نیمه نخست سال جاری 215 میلیون خودرو در محورهای مازندران تردد داشتند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تردد خودروها درمحورهای 10 هزار و 700 کیلومتری مازندران پنج درصد رشد داشته است.

۱۳۹۵/۷/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: