نسخه چاپی

مراجعه ماهانه 2 میلیون ایرانی به كلانتری ها

رئیس پلیس پیشگیری گفت: در نیمه نخست امسال 12 میلیون ایرانی به كلانتری های كشور مراجعه كردند.

به گزارش نما به نقل از میزان: رئیس پلیس پیشگیری گفت: در نیمه نخست امسال 12 میلیون ایرانی به کلانتری های کشور مراجعه کردند.

سردار محمد شرفی در بازدید از کلانتری 16 شهرستان زنجان از برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله حسین ( ع ) در امنیت کامل خبر داد و گفت: در 54 هزار مسجد و تکایا ، این مراسم در سطح کشور برگزار شد که در این خصوص، 80 هزار پلیس، تامین نظم و امنیت این مراسم ها را بر عهده داشتند.

وی با اشاره به اینکه در 10 هزار نقطه از کشور، شاهد تجمع عزاداران و برپایی حسینیه ها بودیم گفت: نیروهای مردمی ، همیاران محرم،نگهبان محله و بسیج خود جوش نیز در برقراری امنیت مجالس عزاداری امام حسین ( ع ) نیروهای پلیس را یاری کردند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در خصوص اقدامات پیشگیرانه در فضای مجازی، گفت: در حوزه فضای مجازی بیشترین جرایم مربوط به برداشت غیر قانونی از حساب بانکی است که پلیس فتا در این امر با برنامه ریزی دقیق و پیشگیری لازم موجبات کاهش جرایم را در این حوزه فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه امسال 12 میلیون نفر در سطح کشور به کلانتری ها و پاسگاه ها مراجعه و از خدمات پلیس بهره برده اند افزود: در نظرسنجی های انجام شده، سطح رضایتمندی شهروندان در این حوزه بسیار مطلوب گزارش شده است.

سردار شرفی از افزایش 40 درصدی تماس‌ شهروندان زنجانی با سامانه 197 خبر داد و گفت: طی 6 ماهه ابتدای سال جاری، میزان سرقت مسلحانه در استان صفر بوده است.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری ناجا، سرقت به عنف در استان زنجان 11 درصد و در سطح کشور هفت درصد کاهش یافته است همچنین در حوزه جرایم خشن در استان کاهش 32 درصدی و در سطح کشور کاهش 40 درصدی را شاهد هستیم.
ثبت: ۱۳۹۵/۷/۲۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: