نسخه چاپی

جسد كودك 3ساله پس از چند روز پیدا شد/ رودخانه او را به دریا برده بود

به گزارش نما - ایران نوشت:عملیات تجسس گروه‌های امدادی در مناطق مختلف نوار ساحلی شهرستان نور، با پیداشدن پیکر بی‌جان پسرک سه ساله به پایان رسید.

جست‌و‌جوها برای یافتن ردی از امیرماهان سه ساله؛ از سه‌شنبه هفته گذشته و به‌دنبال گم شدن ناگهانی‌اش از سوی تیم‌های مختلف هلال احمر، آتش‌نشانی و نیروهای پلیس آغاز شده بود.

از نخستین دقایق آغاز تجسس‌ها به‌دلیل اینکه رودخانه‌ای در نزدیکی خانه محل زندگی آنها وجود داشت، احتمال افتادن او در داخل رودخانه قوت گرفت.هر چند با گذشت حدود 4 روز از آغاز جست‌و‌جوها، وقتی عملیات غواصان نیز در عمق رودخانه نتیجه‌ای به‌دنبال نداشت، امیدواری‌ها برای اینکه امیرماهان به داخل رودخانه سقوط نکرده باشد بیشتر شده بود اما در نهایت، عصر روز جمعه همزمان با کشف جسدش در نوار ساحلی شهرستان نور، پرونده این ماجرا به نقطه پایانی رسید.

بابک خیابانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور در این باره گفت: از روز سه‌شنبه گذشته نیروهای هلال احمر مناطق مختلف رودخانه کوچک و باریک و فصلی در نزدیکی خانه محل زندگی امیر ماهان را با دقت جست‌و‌جو کردند ولی هیچ ردی از او به دست نیامد.با این حال جست و جوها ادامه یافت تا اینکه جسدش در ساحل دریا پیدا شد.درحال حاضرتحقیقات درباره علت و زمان دقیق مرگ این کودک به پزشکی قانونی سپرده شده است.

۱۳۹۵/۸/۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: