نسخه چاپی

اردوغان: سیاست‌های ترامپ در سوریه به ما نزدیكتر است

رئیس‌جمهور تركیه ضمن انتقاد از ادامه تظاهرات معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریكا گفته است كه مواضع دونالد ترامپ در زمینه عراق و سوریه به آنكارا نزدیكتر است.

به گزارش نما به نقل از فارس، در حالی که شهرهای مختلف آمریکا همچنان صحنه تظاهرات معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری است، رئیس‌جمهور ترکیه از این اعتراضات انتقاد کرده است.

برخی منابع خبری محلی در آنکارا پایتخت ترکیه از اظهارات حمایتی رجب طیب اردوغان در خصوص دونالد ترامپ رئیس‌جمهور منتخب آمریکا گزارش دادند.

به گفته این منابع، رئیس‌جمهور ترکیه ضمن انتقاد از اعتراضات در آمریکا علیه نتیجه انتخابات که برای چهارمین شب متوالی ادامه پیدا کرده، تاکید کرده که این تظاهرات‌ها توسط افرادی طرح ریزی و هدایت شده است.

رجب طیب اردوغان البته توضیح بیشتری درباره اینکه این افراد چه کسانی هستند، ارائه نداده است.

رئیس‌جمهور ترکیه همچنین با ابراز امیدواری درباره دیدار با ترامپ، تاکید کرده که سیاست‌ها او به ویژه در زمینه عراق و سوریه به مواضع ترکیه نزدیکتر است.

اظهارات اردوغان در حالی این اظهارات را مطرح کرده که جانشین باراک اوباما در اولین مصاحبه پس از پیروزی در انتخابات تاکید کرده که تمرکز آمریکا باید به جای ساقط کردن بشار اسد، مقابله با داعش باشد.

۱۳۹۵/۸/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...