نسخه چاپی

كاراته كارهای گنابادی در مسابقات بین المللی كاراته مقام كسب كردند

كاراته كارهای گنابادی در مسابقات بین المللی كاراته مقام كسب كردند، اجرای كمپینگ گردشگری در مقبره ابومنصور ریابی و گسترش پارك ها اولویت های شهرداری گناباد عناوین اخبار این شهرستان هستند.

به گزارش نمابه نقل از مهر، رئیس هیات کاراته گناباد گفت: دو تن از کاراته کاران گنابادی در مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان ترکیه موفق به کسب مقام شدند.

محمدعلی نصیری اظهار داشت: امین عشقی و صادق غلامیان از اعضای سبک شوتوکان کاراته گناباد به نمایندگی از خراسان رضوی در این مسابقات شرکت کردند و موفق به کسب مقام شدند.

وی ادامه داد: این مسابقات در شهر استابول ترکیه در سطح بین المللی برگزار شده و از اکثر کشورها نمایندگانی در این مسابقات حضور داشتند.

گسترش فضای سبز و پارک ها از اولویت های شهرداری گناباد است

شهردار گناباد گفت: گسترش فضای سبز و پارک ها از اولویت های سال 91 شهرداری و شورای شهر است.

حمید بنایی اظهار داشت: در راستای دولت الکترونیک از سال 90 سیستم یکپارچه سازی شهرسازی بصورت آزمایشی راه اندازی شد که با گذشت چند ماه و برطرف کردن نقاط ضعف احتمالی سیستم در هفته دولت راه اندازی شد.

وی ادامه داد: هزینه این پروژه 3 میلیارد ریال برآورد شده که از منابع داخلی شهرداری پرداخت شده است.

بنایی ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی این سیستم ضمن اینکه در پاسخگویی مناسب به شهروندان محترم تسریع شده است، همه محاسبات عوارض،جرایم ساختمانی،صدور پروانه و پایان کار و استعلامات مربوطه بصورت الکترونیکی انجام می شود.

سازمان بسیج سازندگی 3 پروژه عمرانی در دو روستای گناباد احداث می کند

فرماندار گناباد گفت: با حمایت و مشارکت ادارات بهزیستی و اوقاف و امور خیریه و سازمان بسیج سازندگی، دو طرح مهد کودک و مسجد در روستای رحمت آباد و یک مسجد در روستای کلاته میان احداث می شود.

محمد صفایی در جلسه برنامه ریزی اردوهای بسیج سازندگی که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: جهت احداث دو طرح مهد کودک و مسجد در روستای رحمت آباد و احداث مسجد در روستای کلاته میان از توابع بخش مرکزی گناباد با حمایت و مشارکت ادارات بهزیستی و اوقاف و امور خیریه و سازمان بسیج سازندگی هماهنگی های لازم انجام شده است.

24 کانون فرهنگی هنری مساجد در گناباد افتتاح شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: طی یکسال اخیر 24 کانون فرهنگی هنری مساجد در این شهرستان افتتاح شده است.

علی قنبری با اشاره به مهمترین اقدامات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد اظهار داشت: در زمینه فعالیتهای قرانی برگزاری جشنواره فرهنگی هنری بشیر، جلسات قرآنی روستایی، همایش مسئولین و مربیان قرآنی، شبی با قرآن، جشنواره علوم و هنرهای قرآنی از جمله این فعالیتها است.

وی افزود: برگزاری کارگاه داستان نویسی قرآنی، نمایشگاه قرآن و عترت، تهیه لوح فشرده قرآنی، برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران موسسات قرآنی، محفل انس با قرآن و همایش فعالان قرآنی از دیگر اقدامات است.

کمپینگ گردشگری در مقبره ابومنصور ریابی اجرا می شود

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: با اختصاص مبلغ 1000میلیون ریال، احداث مجتمع بهداشتی و محوطه سازی در مقبره ابومنصور ریابی در قالب کمپینگ گردشگری اجرا می شود.

امان الله نوروزی اظهار داشت: در حال حاضر تعداد 10 مجتمع خدماتی بهداشتی در مبادی ورودی و محور های مواصلاتی شهرستان گناباد احداث شده است.

وی افزود: از این تعداد 5 مجتمع به بهره برداری رسیده و 5 مجتمع دیگر در مرحله تکمیلی و در حال اجراست.

۱۳۹۱/۶/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...