نسخه چاپی

آخرين وضعيت ژوزه و احتمال حضور دنيزلي

ماجرای قرارداد 3.5 میلیاردی

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن تكذیب حضور مدیر برنامه‌های مانوئل در ایران گفت: مطمئن باشید با قاطعیت از مانوئل حمایت می‌كنم و هیچگاه صحبتی از قطع همكاری با این سرمربی پرتغالی و آوردن یك مربی خارجی دیگر انجام نداده‌ام.

به گزارش نما،محمد رویانیان در خصوص مسائل مختلف باشگاه پرسپولیس از جمله صحبت‌هایی که در خصوص مانوئل ژوزه و ایمون زاید مطرح شده، گفتگویی را با خبرنگار مهر انجام داد که می خوانید:

می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد صحبت هایی که در برخی از رسانه ها درباره حضور مدیر برنامه مانوئل ژوزه در ایران و احتمال قطع همکاری با این مربی پرتغالی، مطرح شده گفت: صحبت‌هایی که در این خصوص مطرح می شود برای به حاشیه بردن پرسپولیس است. در واقع این افراد می خواهند با هدف قراردادن مانوئل ژوزه به پرسپولیس ضربه بزنند.

مدیربرنامه‌های مانوئل "مارکو" نیست
رویانیان در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر در همین خصوص تاکید کرد: این مسائل را در حالی مطرح می کنند که مدیر برنامه های مانوئل ژوزه "مارکو" نیست بلکه مدیر برنامه های این مربی پرتغالی فردی به نام "سالم" است. بنابراین صحبت‌هایی که در این مورد مطرح می شود از ریشه بی اساس است.

مارکو را برای تعیین تکلیف قرارداد سوسا به ایران آوردم
وی در خصوص دلیل حضور مارکو در ایران اظهار داشت: مارکو را خود من برای تعیین تکلیف قرارداد سوسا به ایران آوردم که ببینیم آیا شرایط ادامه همکاری این بازیکن با باشگاه پرسپولیس وجود دارد یا خیر؟

هیچگاه صحبتی از قطع همکاری با مانوئل و آوردن یک مربی خارجی جایگزین نکرده ام
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره صحبت‌هایی که به نقل از وی در برخی رسانه ها در مورد قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با مانوئل ژوزه و جایگزینی یک مربی خارجی دیگر به جای وی مطرح شده و حتی امکان بازگشت دنیزلی را نیز مطرح کرده اند، گفت: من هیچگاه در یک محفل رسمی و یا غیر رسمی صحبتی از قطع همکاری با مانوئل و آوردن یک مربی خارجی دیگر برای پرسپولیس نکرده ام حتی اگر این مربی دنیزلی باشد بنابراین هیچگونه صحبتی با هیچ مربی خارجی دیگری انجام نشده و صحبت هایی که در این زمینه مطرح می شود کذب محض است.

با قاطعیت تمام از مانوئل حمایت خواهم کرد
رویانیان با تاکید بر اینکه مطمئن باشید با قاطعیت تمام از مانوئل حمایت خواهم کرد، گفت: پس از برگزاری هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر و در زمانی که تمرینات تیم تعطیل شده بود به مانوئل ژوزه پیشنهاد دادم که با یکدیگر به شمال برویم تا وی کمی استراحت کند اما وی دعوت و پیشنهاد من را رد کرد.

مانوئل وقت استراحت نداشت
وی افزود: مانوئل ژوزه در پاسخ به دعوت من برای سفر به شمال کشور گفت:" وقت استراحت کردن ندارد و باید به دنبال حل مشکلات تیم بوده و باید نقاط ضعف تیم را بررسی کند ". این مربی مسئولیت پذیر حتی به خودش اجازه نداد که به دعوت من برای استراحت کردن به شمال کشور بیاید.

قرارداد 3.5 میلیاردی مانول کذب است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد صحبت هایی که در مورد مبلغ قرارداد 3.5 میلیارد تومانی مانول ژوزه و پرداخت 40 درصد از مطالبات مالی این مربی، پیش از آغاز رقابتهای لیگ برتر مطره شده تاکید کرد: صحبت هایی که در خصوص مبلغ قرار داد 3.5 میلیارد تومانی مانوئل ژوزه در برخی از رسانه ها مطرح شده دروغ است و مبلغ قرارداد وی به مراتب از این رقم مطرح شده کمتر است. ضمن اینکه میزان پرداخت مالی ما در باشگاه پرسپولیس به این مربی، پیش از آغاز رقابتهای لیگ برتر40 درصد از مبلغ کل قرارداد وی نیست.

زاید باید در خدمت پرسپولیس باشد
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نیمکت نشینی زاید در تیم پرسپولیس باعث بوجود آمدن مشکل بین این بازیکن و باشگاه پرسپولیس شده، تاکید کرد: ایمون زاید یک بازیکن حرفه ای بوده و با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد بنابراین براساس این قراردادی که دارد باید کاملا در خدمت تیم پرسپولیس باشد.

شاید بخواهم با یک بازیکن برای نشستن روی نیمکت قرارداد ببندم
رویانیان در همین مورد تصریح کرد: من حتی شاید بخواهم با یک بازیکن برای نشستن برروی نیمکت تیم قرارداد ببندم. وی شخصا از من تقاضای چند روز مرخصی برای سفر به ایرلند و دیدن خانواده اش کرد و تنها خواسته وی این موضوع بود، من نیز در این راستا به مسئولان مربوطه در باشگاه پرسپولیس گفتم که کارهای این بازیکن را پیگیری کنند تا در صورت امکان و با صلاحدید سرمربی تیم ، زاید برای دیدن خانواده اش چند روزی به مرخصی برود. بنابراین صحبت‌هایی که در خصوص اعتراض وی به نیمکت نشینی در برخی رسانها مطرح شده کاملا بی اساس است.

رایزنی با وزیر ورزش برای هیات مدیره پرسپولیس
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اعضای جدیدی که به ترکیب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه می شوند، خاطرنشان کرد: من در خصوص ترکیب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس دوبار با وزیر ورزش و جوانان پیش ازعزیمت ایشان به لندن صحبت و رایزنی کردم تا افرادی به ترکیب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه شوند که با تجربه و تاثیر گذار باشند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر مشکلات باشگاه پرسپولیس را در زمینه های مختلف حل کنیم. مطمئن باشید شاهد یک هیات مدیره قدرتمند در باشگاه پرسپولیس خواهید بود.

۱۳۹۱/۶/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...