نسخه چاپی

اهدای اعضای بدن دانشجوی صنعتی شریف به بیماران پیوندی

اعضای بدن مهدی فنودی دانشجوی ورودی 89 كارشناسی رشته مهندسی مكانیك دانشگاه صنعتی شریف با رضایت خانواده اش به بیماران نیازمند اهدا شد.

به گزارش نمابه نقل از مهر، اعضای بدن مهدی فنودی که در اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود روز یکشنبه طی یک عمل جراحی در بیمارستان مسیح دانشوری تهران اهد شد.
عبدالمجید فنودی پدر مهدی فنودی دقایقی پس از قطع امید پزشکان از بهبودی فرزندش اعضای بدن وی را به بیمارن نیازمند پیوند عضو بخشید و در عبارتی که ذیل امضای خود روی برگه رضایت نامه به یادگار گذاشت این اقدام را هدیه ای برای شهید شریف نامید.

عبدالمجید فنودی خلبان هوانیروز در دوران دفاع مقدس که خود از آزادگان و جانبازان کشور است و به مدت ده سال در بند زندان های رژیم صدام بوده است این عمل خود را به شهید مجید شریف واقفی هدیه کرد و روز شنبه پس از اعلام مرگ مغزی تنها پسرش در بیمارستان نیکان تهران در فضایی مملو از حزن و اندوه همکلاسی های عزیز از دست رفته این اقدام را به سایر دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف نیز تقدیم کرد.

مراسم تشییع، روز سه شنبه 14 شهریورماه ساعت 9 صبح از مقابل دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف به طرف مسجد دانشگاه برگزار خواهد شد.

۱۳۹۱/۶/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...