نسخه چاپی

پیرمرد نگهبان،جوان معتاد30ساله را به دلیل نپرداختن پول مواد،با كلنگ كشت

به گزارش نما- اعتماد نوشت:حدود ساعت ٢٠ روز یکشنبه مردی با پلیس تماس گرفت و خبر قتل مرد ٣٠ ساله‌ای را در یک انبار متروکه حوالی پل ملاصدرا به پلیس اعلام کرد که با دریافت این گزارش تیمی از ماموران کلانتری ١٣٤ شهرک غرب به محل اعلام خبر اعزام شدند و به دنبال آن بازپرس کشیک نیز به منطقه اعزام شد.

با حضور محسن مدير روستا؛ بازپرس ويژه قتل پايتخت در صحنه جرم و طي بررسي اوليه مشخص شد مقتول مرد ٣٠ ساله‌اي است كه با ضربات سنگين به سرش جان باخته است همچنين در صحنه جرم يك دسته كلنگ نيز پيدا شد.

مردي كه صاحب انبار بود در اظهاراتش به بازپرس گفت: پيرمردي نگهبان انبارم بود و در اتاقك نگهباني سكونت داشت، چند ساعت قبل او با من تماس گرفت و گفت كه مردي را در اتاق نگهباني زده و رها كرده است، من نيز به سرعت همراه با پسرم اينجا آمدم و با جسد مقتول در حالي كه دست و پاهايش بسته شده بود، مواجه شدم.

مرد ديگري كه نگهبان انبار مجاور محل وقوع قتل بود، در اظهاراتش به بازپرس گفت: ساعتي قبل از اتفاق با شنيدن سر و صدا نزد نگهبان انبار آمدم كه ديدم او دست و پاي مقتول را بسته و در حال كتك زدن مقتول بود، زماني كه علت را جويا شدم او گفت كه موضوع به تو ربطي ندارد؛ به من گفت از اينجا بروم كه من نيز از اينجا رفتم.

در حالي كه تحقيقات براي رمزگشايي از اين جنايت ادامه داشت يكي از دوستان قاتل كه در محل حضور داشت در تحقيقات به بازپرس ويژه قتل تهران گفت: ساعتي قبل به گاراژ آمدم و ديديم مراد مقتول را طناب‌پيچ كرده است. وقتي علت را جويا شدم او مدعي شد مرد جوان كارتن خواب است و با هم مواد مصرف مي‌كنند اما مقتول پول و مواد مراد را برداشته و نمي‌دهد. از او خواستم او را رها كند و از گاراژ خارج شدم. ساعتي بعد وقتي بازگشتم، متوجه شدم مراد مرد كارتن‌خواب را خفه كرده است. سرانجام جسد مقتول به پزشكي قانوني منتقل شد و تحقيقات براي بازداشت قاتل فراري ادامه دارد.

۱۳۹۵/۹/۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...