نسخه چاپی

نجات 107 خودروی گرفتار برف در جاده های كلاردشت

رئیس جمعیت هلال احمر كلاردشت با اشاره به ریزش برف شدید در شهرستان كلاردشت، از امداد رسانی به 354 نفر سرنشین 107 خودروهای گرفتار در برف در جاده های كلاردشت خبر داد.

به گزارش نما ، جواد دیلم صالحی چهارشنبه شب به ایرنا گفت که با آغاز بارش برف از صبح امروز و شدت آن، تیم امدادی هلال احمر در جاده های شهرستان مستقر و اقدام به امداد رسانی کرد.

وی افزود : بیشترین این خودروها در منطقه کردیچال گرفتار شده بودند و تیم های هلال احمر همچنان در کلاردشت به طور شبانه‌روزی آماده امداد و نجات هستند.

صالحی از شهروندان خواست تا در مواقع اضطراری با شماره 112 ندای امداد تماس گرفته و نسبت به اطلاع رسانی و دریافت کمک‌های امدادی در بخش کلاردشت اقدام کنند.

فرماندار کلاردشت نیز به ایرنا گفت : در حال حاضر تمامی مسیرهای شهرستان کلاردشت به جزء روستاهای کلمه و پین بور با تلاش نیروهای شهرداری و ادارات باز است و تردد خودروها با سختی صورت می گیرد.

ایوب صالحی با اشاره به آمادگی از قبل شهرستان برای مواجه با بارش برف ، افزود: هم اکنون برق، آب و گاز در کلارشت با تلاش تمامی نیروها بدون هیچ مشکلی برقرار است.

وی ادامه داد : در شهر کلاردشت ارتفاع برف بیش از 70 سانتی متر و دربرخی از روستا همچون پین بور و کلمه یک متر و نیم متر نیز می رسد که به دلیل انباشت زیاد برف راه روستایی آنها بسته شده است که صبح فردا تلاش برای بازگشایی مسیر این 2 روستا اقدام خواهد شد.

وی از مردم خواست از تردد غیر ضروری در جاده ها خودداری کنند.

۱۳۹۵/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...