نسخه چاپی

تمجید پلتیكوسا از مهاجم ایرانی؛

انتقال آزمون به لیگ انگلیس واقع‌گرایانه است

دروازه‌بان پیشین تیم روستوف از عملكرد مهاجم ایرانی این تیم تمجید كرد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، استیپه پلتیکوسا،دروازه‌بان پیشین تیم ملی کرواسی و باشگاه‌های روستوف و دیپورتیو لاکرونیای اسپانیا در مصاحبه با روزنامه اسپرت اکسپرس روسیه درباره پیروزی یاران آزمون و عزت اللهی برابر بایرن مونیخ در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا گفت: فکر می‌کردم که روستوف توانایی نباختن به بایرن مونیخ را دارد، زیرا بازی رفت این دو تیم را در مونیخ از نزدیک تماشا کرده بودم. تیم روستوف در 30 دقیقه اول آن بازی مستحق شکست نبود و نمایش متعادلی را به نمایش گذاشت.

پلتیکوسا در ادامه با طبیعی خواندن پیروزی روستوف برابر بایرن مونیخ تصریح کرد: این یک پیروزی تاکتیکی بود که با سیستم 2-3-5 حاصل شد. متوجه شدم که بایرن توپ را در اختیار می‌گیرد و بازیکنان روستوف به دنبال غافلگیر کردن حریف در ضد حمله‌ها هستند. روستوف در این بازی همانند دیدار قبلی خود برابر اتلتیکو ظاهر شد.

دروازه‌بان نامدار کروات سپس در پاسخ به پرسشی درباره تصور جا گذاشتن مدافعی همچون بواتنگ توسط سردار آزمون جوان عنوان کرد: سردار در شرایط مطلوبی قرار دارد و هنوز هم تمرینات او را به خاطر دارم. سردار اغلب این تکنیک‌ها را زیر نظر قربان بردیف فرا گرفته که استدلال آن بر مبنای حرکت در جهت خلق موقعیت است. بنابراین آزمون قادر به ایجاد هرگونه پیچیدگی در هر قالب خط دفاعی تیم های اروپایی است. تمام این نکته‌ها برگرفته از تفکرات قربان بردیف است.

هم‌تیمی پیشین سردار آزمون در خصوص انتقال احتمالی او به یک تیم معتبر اروپایی در فصل نقل و انتقالات زمستانی اظهار داشت: این اتفاق می‌تواند رخ دهد. در تیم روستوف پول زیادی برای حفظ سردار آزمون وجود ندارد. اگر پیشنهاد خوبی برسد، همه چیز به تمایل و خواسته سردار بستگی خواهد داشت. در رسانه‌ها خواندم که لیورپول سردار را می‌خواهد و این فرصت زود هنگامی برای او است. سردار آزمون به خوبی با توپ کار می‌کند و انتقال او به لیگ انگلیس واقع‌گرایانه است.

پلتیکوسا در پایان خواستار نصب مجسمه باشگاه روستوف در این شهر شد و گفت: صعود تیم روستوف به لیگ قهرمانان اروپا معجزه است و همین بهانه خوبی برای نصب مجسمه این تیم در شهر خواهد بود.

۱۳۹۵/۹/۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...