نسخه چاپی

جاده شمشك به دیزین بسته شد

دیزین به علت نامساعد بودن وضعیت جوی و بارش برف و نداشتن ایمنی لازم، مسدود و تردد هر گونه وسیله نقلیه ممنوع اعلام می شود.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: دیزین به علت نامساعد بودن وضعیت جوی و بارش برف و نداشتن ایمنی لازم، مسدود و تردد هر گونه وسیله نقلیه ممنوع اعلام می شود.

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: محور شمشک به دیزین بسته شده و تردد هر گونه وسیله نقیله در این مسیر تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی اضافه کرد: رانندگانی که قصد سفر به محورهای شمالی کشور را از این مسیر دارند، باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: اکنون بارش خفیف برف در محدوده بزرگراه همت آغازشده است.
اکبری گفت: با توجه به فصل سرما و بارش باران و برف، به ویژه در مناطق کوهستانی، همراه داشتن زنجیر چرخ در راه های این استان از جمله جاده کرج - چالوس الزامی است.

وی افزود:علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قراردهند .

وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.

رئیس پلیس راه استان البرز تصریح کرد: در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند.

اکبری گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است .

ای مسئول افزود: با هماهنگی که با اداره کل راهداری انجام شده تیم های راهداری استان البرز نیز با آمادگی کامل برای نمک پاشی و پوشش های امدادی و تجهیزات راهداری در راه های اصلی و کوهستانی مستقر هستند.

۱۳۹۵/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...