نسخه چاپی

حرم رضوی میزبان 3.5 میلیون زائر می شود

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: براساس پیش بینی‌ها، ۳.۵ میلیون زائر در ایام پایانی دهه صفر به حرم منور رضوی مشرف می‌شوند.

به گزارش نما به نقل از تسنیم: قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: براساس پیش بینی‌ها، ۳.۵ میلیون زائر در ایام پایانی دهه صفر به حرم منور رضوی مشرف می‌شوند.

سید مرتضی بختیاری در بازدید از دارالشفاء و داروخانه مرکزی امام رضا(ع) ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و کارکنان این موسسه اظهار داشت: این 2 مجموعه از قدیمی ترین و معتبرترین مراکزی است که به ارائه خدمت درمانی، پزشکی و دارویی می پردازد و با توجه به مراجعات متعددی که به این مراکز وجود دارد تلاش خواهیم کرد تا سطح کیفی و کمی خدمات را در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مراجعان ارتقاء دهیم.

وی در ادامه با اشاره به دیدگاه‌های تولیت آستان قدس رضوی در توسعه مفهوم خدمت، خادم و مخدوم، تصریح کرد: با توجه به اینکه در بین خادمان بارگاه منور رضوی تعداد کثیری از پزشکان و متخصصان مشغول ارائه خدمت هستند با هماهنگی به عمل آمده با موسسات درمانی آستان قدس رضوی از ظرفیت آنها برای ویزیت رایگان و رسیدگی به بیماران محروم و بی بضاعت بهره خواهیم برد.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت:همچنین خدمات درمانی به زائران و مجاوران با توسعه فضاهای درالشفای امام و استفاده از ظرفیت پزشکان و متخصصانی که توفیق خادمی بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام)را دارند، افزایش خواهد یافت.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: هماهنگی و تعامل بین دستگاه های خدمت رسان استان در عالی‌ترین سطح قرار دارد و همه خادمان امام رضا(ع)در بخش ها و سازمانهای مختلف آماده خدمت رسانی به زائران عزیز در دهه پایانی ماه صفر هستند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به پیش بینی تشرف 3 میلیون و 500 هزار زائر در روزهای پایانی ماه صفر اظهار داشت: جلسات متعددی با مدیران و مسئولان استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، هلال احمر، آموزش و پرورش و پلیس راهور برگزار شد و بحمدالله آمادگی کامل برای استقبال و پذیرایی از زائران در همه دستگاه ها و سازمانها وجود دارد.

بختیاری گفت: علاوه بر کاروان های پیاده ای که از استان های خراسان به مشهد مشرف می شوند، 39 کاروان نیز از استان‌های مختلف کشور در جاده‌های منتهی به مشهد مقدس با پای پیاده در حال حرکت به سمت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) هستند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: برای پذیرایی و اسکان 350 هزار زائر پیاده برنامه ریزی های لازم صورت گرفته و ظرفیت های استان در خدمت زائران عزیز قرار گرفته است.

۱۳۹۵/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...