نسخه چاپی

خبر خوش سونی برای كاربران اندروید و iOS

سونی به تازگی سومین نرم افزار تلفن همراه خود مربوط به پلی استیشن را با نام “Communities” منتشر كرده است. این نرم افزار جدید به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس می باشد كه خبر خوشی برای كاربران محسوب می شود.

به گزارش نما به نقل از کلیک، PlayStation Communities قرار است برقراری ارتباط کاربران با دوستان شان و در ارتباط ماندن آن ها را در پلی استیشن4 هنگامی که از آن دور هستند راحت تر کند. این به این معنی است که آن تنها با کنسول پلی استیشن 4 کار می کنند، و نسل های پیشین آن را پشتیبانی نمی کند.

PlayStation Communities مانند هابی کار می کند که شما می توانید علاوه بر دوستان، بازیکنانی که علایقی مانند شما دارند را پیدا کنید. به عنوان مثال، این نرم افزار به شما اجازه پیوستن به گروه ها و ورود به بازی هایی را که بازیکنان آن PlayStation Communities را بر روی گوشی خود نصب کرده اند، می دهد.

شما حتی می توانید در داخل نرم افزار با دیگران صحبت کنید. این نرم افزار زمانی مفید بودن خود را نشان می دهد که شما نمی توانید بازیکن کافی برای راه اندازی یک رید یا گروه را پیدا کنید، بنابراین این نرم افزاربه کمک تان می آید تا بتوانید با آن پلیر پیدا کنید.

علاوه بر این، شما هم چنین قادر هستید که پروفایل اعضای دیگر را مشاهده کنید، لیست گروه هایی را که در آن ها حضور دارید ببینید و نیز افراد دیگری را که در گروه های شما هستند مشاهده نمایید. بدیهی است که شما می توانید جوامع بیشتری را که ممکن است با منافع شما هم راستا باشند کشف کنید.

اگر چه PlayStation Communities به صورت رایگان برای دانلود در هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس موجود خواهد بود، اما هنوز بر روی گوگل پلی و اپ استور قرار نگرفته است. با توجه به گفته توسعه دهندگان، این برنامه تا چند ساعت آینده در دسترس خواهند بود.

۱۳۹۵/۹/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: