نسخه چاپی

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره لباس‌های آدیداس

به دنبال تفسیرهای نادرست از نشست مسئولان فدراسیون با مدیران ارشد شركت آدیداس، فدراسیون فوتبال به منظور تنویر افكار عمومی، اطلاعیه‌ای صادر كرد.

به گزارش نما به نقل از سایت رسمی فدراسیون، متن اطلاعیه بدین شرح است: با توجه به برگزاری جلسه مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیران ارشد شرکت آدیداس، برخی از رسانه ها اقدام به تفسیرهای نادرست در این زمینه کرده که موارد عنوان شده ناشی از عدم مطالعه دقیق خبر درج شده در این زمینه بوده و چنانچه انعقاد این قرارداد صورت بگیرد، توفیقی برای فوتبال کشور خواهد بود و به جای پرداختن به آن، اقدام به درج مطالب نادرست در این زمینه کرده اند.
یکی از مهمترین مواردی که در نشست روز گذشته که حدود 4 ساعت به طول انجامید صورت گرفت، این بود که شرکت آدیداس با منطقه بندی قاره های مختلف،خدمات خود را ارائه می کند و هر یک از کشورها که تمایل به عقد قرارداد با این شرکت داشته باشد، می بایست از طریق آنها اقدام کند. البته شرکت آدیداس تنها با باشگاههای بزرگ دنیا مانند رئال مادرید به صورت مستقیم عقد قرارداد داشته و فدراسیون ها می بایست از طریق نمایندگی های این شرکت عقد قرارداد خود را منعقد کنند.
همچنین شرکت آدیداس سه نمایندگی خود را به کشورهای کره جنوبی، ژاپن و چین ارائه کرده و در نشست دیروز مطرح شد که این شرکت در اینده و پس از عقد قرار داد با ایران یکی از نمایندگی های خود را به کشورمان اختصاص دهد و از این رو فدراسیون فوتبال راسا به هیچ عنوان به فکر تولید این محصولات در کشور نبوده است و لذا مطالب منتشره در خصوص اقدام فدراسیون برای تولید البسه در کشور صحت ندارد و به دلیل استنباط نادرست از عدم مطالعه دقیق خبر منتشر شده در این زمینه است.

۱۳۹۵/۹/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...