نسخه چاپی

آغاز تمرینات تیم‌ملی وزنه‌برداری با ۱۱ اردونشین

نخستین اردوی تیم ملی وزنه برداری با دعوت از ۱۱ ورزشكار در كمپ تیم‌های ملی آغاز شد.

به گزارش نما به نقل از مهر، وزنه برداران منتخب در حالی به اردو دعوت شدند که به گفته سرمربی تیم ملی، شرط بدست آوردن پیراهن تیم ملی، عملکرد اردونشینان در تمرینات و همچنین رکوردهای ایده آل و آزمایش دوپینگ خواهد بود.

یاسین باقری و میثم زارعی به دلیل آسیب دیدگی در این مرحله از اردو حضور ندارند و محمد زارعی و علی مکوندی جایگزین آنها شدند. ضمن اینکه حسین سلطانی دیگر وزنه بردار دعوت شده به این اردو نیز امروز یکشنبه به جمع اردونشینان ملحق می شود.

برخی از وزنه برداران اردونشنین که باید در رقابتهای جام باشگاه های آسیا حضور یابند نیز قبل از اعزام به این مسابقات در اختیار تیم های خود قرار خواهند گرفت.

به گفته سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری، اردوی کنونی تا روز ۳۰ آذر ادامه دارد و از روز ۵ دی نیز هفت وزنه بردار برتر اردوی نخست و همچنین نفرات اصلی تیم ملی به اردوی دوم دعوت خواهند شد.

بر اساس اعلام انوشیروانی، تقسیم بندی در مراحل مختلف اردوهای تیم ملی لحاظ شده و نوبت به نوبت نفرات برگزیده به اردو دعوت می شوند. بر این اساس وزنه بردارانی که در مسابقات لیگ، قهرمانی کشور و جام باشگاه های آسیا رکوردهای خوبی را ثبت کنند در مرحله آتی به اردو خواهند آمد.

گفته می شود کادر فنی تیم ملی وزنه برداری، اردوهای خارج از تهران را نیز در برنامه دارند که این تمرینات پس از هماهنگی با فدراسیون و بررسی شرایط برپا خواهد شد.

۱۳۹۵/۹/۱۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...