نسخه چاپی

تا كنون 9 نفر در حادثه اوكلند كشته شده اند

مقامات شهر اوكلند ایالت كالیفرنیا مرگ ۹ تن را در آتش سوزی یك انبار تائید كرده و انتظار دارند كه شمار جان باختگان تا ۴۰ قربانی افزایش یابد.

به گزارش نما به نقل از جام نیـوز، مقامات شهر اوکلند ایالت کالیفرنیا مرگ ۹ تن را در آتش سوزی یک انبار تائید کرده و انتظار دارند که شمار جان باختگان تا ۴۰ قربانی افزایش یابد.به گزارش شبکه یورونیوز، دلیل این شمار قربانی، مشکل خروج از ساختمان هنگام وقوع حریق عنوان شده است. از این ساختمان همچنین به عنوان استودیوی هنری هم استفاده می شده است.

یکی از شهروندان می گوید: «امیدوارم که این بیدار باشی برای اوکلند باشد تا موضوع ایمنی در برابر حریق جدی گرفته شود. توجه زیادی به ساختمان های جدیدتر در مرکز شهر می شود ولی در شرق اوکلند هم مالکان و مقامات شهری بی توجهی زیادی می کنند. آنها برای تشویق به توسعه، مسوولانه کار زیادی انجام نمی دهند.»دلیل وقوع این حریق هنوز روشن نیست. نخستین شعله های آتش حدود ساعت ۱۱ و ۳۰ جمعه شب به وقت محلی، در این ساختمان دو طبقه دیده شد. به گفته امدادگران بیش از ۵۰ تن در زمان وقوع حریق، داخل ساختمان بوده اند. پلیس برای شناسایی قربانیان احتمالی، از بستگان افراد مفقود شده درخواست ارایه اطلاعات و عکس کرده است.

۱۳۹۵/۹/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: