نسخه چاپی

آدم‌ربایی پس از فرار از زندان توسط محكوم به حبس ابد

به گزارش نما - اعتماد نوشت:مجرمی که به اتهام حمل مواد مخدر به حبس ابد محکوم شده بود، پس از فرار از زندان، با همدستی چند نفر دیگر اقدام به آدم‌ربایی میلیونی کرد اما از سوی پلیس دستگیر شد.

او با سه هويت جعلي در پاكدشت مخفي شده بود كه به دام افتاد. ١٤ مهر امسال، مردي ٢٦ ساله در زاهدان ربوده شد. آدم‌رباها در تماس تلفني با خانواده او خواستار پرداخت ٢٧٠ ميليون تومان پول در ازاي آزادي گروگان شدند.

با اطلاع پليس از ماجرا، تحقيقات تخصصي آغاز و پس از چند روز يكي از آدم‌رباها شناسايي و دستگير شد. او در بازجويي‌ها اعتراف كرد كه طراح اصلي آدم ربايي مجرمي فراري است كه به پاكدشت متواري شده است. با كسب اين سرنخ، تيمي از كارآگاهان به پاكدشت اعزام و پس از مدتي متوجه شدند كه متهم با سه هويت جعلي به زندگي پنهاني روي آورده است تا از دست ماموران فرار كند.

سرانجام او كه چندي پيش به اتهام حمل مواد مخدر به حبس ابد محكوم شده اما از زندان فرار كرده بود شناسايي و دستگير شد.

به گفته سرهنگ ابراهيم ملاشاهي، رييس پليس آگاهي سيستان و بلوچستان، متهم در بازجويي‌ها انگيزه آدم‌ربايي را اختلافات مالي اعلام و محل نگهداري گروگان را در يكي از كوه‌هاي اطراف زاهدان معرفي كرد كه ماموران پليس به سرعت به محل نگهداري اعزام شدند و گروگان را نجات دادند. تحقيقات از متهمان پرونده در پليس سيستان‌و بلوچستان ادامه دارد.

۱۳۹۵/۹/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: