نسخه چاپی

روح الله مومن نسب در گفتگو با نما:

«تلگرام» جیب اطلاعاتی ایرانیان را خالی می‌كند/ مهندسی فضای تلگرام در جهت اهداف صهیونیستی صورت می گیرد

عکس خبري -«تلگرام» جيب اطلاعاتي ايرانيان را خالي مي‌کند/ مهندسي فضاي تلگرام در جهت اهداف صهيونيستي صورت مي گيرد

رئیس ستاد فضای مجازی بنیاد عفاف و حجاب، گفت: صهیونیستها همواره سیاست تخریب اسلام را دنبال كرده اند و یك نوع مهندسی در تلگرام اتفاق می افتد كه مطالبی كه در جهت ترویج اعتقادات اسلامی است، مورد بازدید قرار نگیرد.

روح الله مومن نسب، رئیس ستاد فضای مجازی بنیاد عفاف و حجاب در خصوص هجمه به مقدسات اسلام من جمله ایجاد شبهه راجع به قرآن کریم در شبکه مجازی تلگرام به نما، گفت: تلگرام، واتساپ و اینستاگرام مدیران و سرمایه داران اصلیشان صهیونیستها هستند و تلگرام اساسا برای انحراف افکار عمومی ایجاد شده است و آن را صهیونیستهای روسی پناهنده به آلمان طراحی کردند و سرور آن در انگلستان است.
وی ادامه داد: صهیونیستها همواره سیاست تخریب اسلام را دنبال کرده اند و یک نوع مهندسی در تلگرام اتفاق می افتد که مطالبی که در جهت ترویج اعتقادات اسلامی است، مورد بازدید قرار نگیرد و اگر در این راستا حرکت کنید، بلافاصله ریپورت یا بلاک می شوید و دسترسی تان قطع می شود.
مومن نسب با اشاره به اینکه در تلگرام نمی توانید یک کانال مروج مطالب انحرافی را ببندید و یا فیلتر و محدود کنید و ادامه داد: تنها راه این است که تلگرام بسته شود، نرم افزارهای ایرانی مثل سلام، سروش و امثال اینها که تعداد زیادی هم مخاطب دارند را ترویج دهیم، این نرم افزارهای ایرانی تقویت شوند و افراد کانالهایشان را بجای تلگرام در این نرم افزارها بسازند.
رئیس فضای مجازی بنیاد عفاف، تصریح کرد: دشمنان به این نتیجه رسیدند، تنها چیزی که باعث شده است، نتوانند در مردم نفوذ کنند و کشور را در اخیار بگیرند، اعتقادات مذهبی و دینی مردم است، در نتیجه برای تضعیف اعتقادات مردم برنامه ریزی های زیادی کردند و بخصوص نسل جوان.
وی افزود: در حال حاضر سن 19 میلیون نفر از کاربران شبکه های اجتماعی در ایران، زیر 18 سال است، در نتیجه 19 میلیون نفری که عضو شبکه های اجتماعی هستند و جوان، نوجوان و کودک محسوب می شوند، ذهن آماده ای برای پذیرش هر نوع محتوایی را دارند.
مومن نسب تصریح کرد: دشمن توانسته است ذهن این افراد را از طریق شبکه های اجتماعی در دست بگیرد و بهترین فرصت است به انحراف بکشاند.
مومن نسب خاطر نشان کرد: برنامه ریزی آنان در این جهت است که اعتقادات دینی این قشر را ضعیف کند و اگر این کار را انجام دهد، می تواند امیدوار باشد که نسل آینده ایران دارای مدیرانی باشند که ذهنشان از شک و تردید پر است.
وی با بیان اینکه جنگ نرم یعنی ایجاد تردید در دلها و اذهان مردم، خاطر نشان کرد: اگر مردم به دین و حکومت شک داشته باشند، آرامش روانی نخواهند داشت و اگر اعضا خانواده به هم شک داشته باشند، دیگر در خانه آرامش حکمفرما نیست و کار تلگرام دقیقا همین ایجاد شک است.
مومن نسب خاطر نشان کرد: در مورد آیات قران که ملاک و شاخص جامعه برای خوبی و بدی است، اگر در مورد این شاخص، تردید در ذهن افراد وجود داشته باشد، آن زمان چارچوبشان را از دست می دهند و کسی که چارچوبش را از دست بدهد ممکن است دست به هر کاری علیه مقدسات بزند.
وی تصریح کرد: دشمن اعتقاد به قرآن را ذهن فرزندان ما کم رنگ می کند، نسبت به این شاخص شک و تردید داشته باشند، آن وقت اعتقاد خود را از دست می دهند و حتی تواند این شخص قرآن را هم بسوزاند.
مومن نسب تاکید کرد: اگر افراد چارچوبی برای اعتاقادات خود نداشته باشند، در نتیجه اعتقدشان به قرآن کم می شود و به مرور اعتقادشان به اخلاقیات کم می شود.
وی در پایان گفت: دشمان در تلاشند با شبهه اعتقادات افراد را از بین ببرند، دشمن برای اعتقاد جوانان ما برنامه ریزی کرده است و به خانه های ما نفوذ کرده است و در حال سوء استفاده است، باید برای فرزندانمان برنامه ریزی کنیم و جایگزینی های مناسبی بگذاریم که آنها به این سمت کشیده نشوند.

۱۳۹۵/۱۰/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: