نسخه چاپی

مظنه گشت و گذار در جنگل های آمازون

به گزارش نما - توریسم نوشت: سفر برای دیدار از مناطق طبیعی نامسکون و دست ‌نخورده جهان می‌کنند دیدار از شهر مقدس و جادویی واراناسی، قایق سواری بر روی رودخانه گنگ، سافاری در زیستگاه ببر بنگال، بازدید از تاج محل شاهکار معماری جهان، کانوسواری در دل جنگل های آمازون، تجربه شنا در رودخانه آمازون، تماشای کوه کله قندی و مجسمه تاریخی مسیح نجات بخش و... سفر چندان دور از دسترسی نیست.

برای به تحقق پیوستن این رویا عده ای برنامه ریزی کرده و تورهایی را آماده کرده اند فقط کافی است اراده سفر کنید. درادامه نرخ چند تور طبیعت گردی خارجی را از نظر بگذرانید:

تور ناشناخته های هند

12 بهمن تا 24 بهمن،12 روزه
قیمت: 1860 دلار + بلیت هواپیما
اقامت : 11 شب اقامت در هتل های4 و 5 ستاره ( شهرهای دهلی، ریشکش، واراناسی، خاجوراهو، آگرا)همراه با صبحانه،7 وعده ناهار
خدمات تور: ويزاي توریستی کشور هند، بيمه حوادث بین المللی، راهنمای مجرب فارسی زبان همراه با تيم، راهنمای محلی، کلیه گشتها طبق برنامه روزشمار با ورودیه ها.

تور جنگلهای آمازون و برزیل

28 اسفند تا 10 فروردین،12 روزه
قیمت: 3290 دلار+ 7.500.000 تومان هزینه بلیت
اقامت : 11 شب اقامت در هتلهای 4 و 5 ستاره در سائوپائولو ، ریودوژانیرو، ایگواسو و مانائوس.
خدمات تور: ویزای برزیل، یک گشت تمام روز در سائوپائولو با ناهار ، یک گشت تمام روز در ایگواسو با ناهار، دو گشت نیم روز در ریودوژانیرو با ناهار، ورودیه ها، راهنمای مجرب فارسی زبان همراه با تيم، راهنمای محلی.

8 بهمن تا 20 بهمن 8 بهمن تا 16 بهمن 28 اسفند تا 10 فروردین 28 اسفند تا 6 فروردین

تور دور آفریقا (اوگاندا، تانزانیا، کنیا و زنگبار )| 13 روزه

قیمت: 3790 دلار+ بلیت هواپیما
اقامت :7 شب اقامت در هتلهای ذکر شده در روزشمار و یا هتلهای مشابه ( 3شب زنگبار،3 شب نایروبی، 1 شب انتبه )، 5 شب اقامت در لوجهای جنگلی ذکر شده در روزشمار و یا هتلهای مشابه در گرونگرو و جینجا،23 وعده ی غذایی .
خدمات تور: راهنمای فارسی زبان، کليه ترانسفرهاي زميني و وروديه ها، بیمه حوادث بین المللی، 2 روز گشت کامل از پارک های وحش با جیپ های سافاری اختصاصی همراه با صبحانه، ناهار و شام، دیدار از قبایل بدوی ماسایی، گشت کامل دریاچه نایواشا به همراه ناهار و قایق سواری بر روی این دریاچه، قایق کروز بر دریاچه ویکتوریا و رود نیل.

مبدا حرکت تمامی تورها از فرودگاه امام خمینی تهران است.

۱۳۹۵/۱۰/۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: