نسخه چاپی

ثبت ركورد تغییر مربی در نیم فصل اول لیگ ستارگان قطر

روزنامه قطری تعداد مربیان اخراجی در نیم فصل اول لیگ ستارگان را ركورد جدیدی برای فوتبال باشگاهی این كشور عنوان كرد.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، روزنامه الوطن قطر در گزارشی نوشت: رکورد تغییر مربی در نیم فصل لیگ ستارگان به ثبت رسید و در 7 تیم 9 سرمربی اخراج شدند که این اتفاق در سال‌های اخیر بی‌سابقه است.

این روزنامه قطری در ادامه مطلب خود آورده است: باشگاه العربی که اشکان دژاگه، ملی‌پوش ایرانی را همچنان در اختیار دارد، سه مربی در طول نیم فصل اول لیگ ستارگان به خدمت گرفت. این تیم شهر دوحه پس از کنار گذاشتن جراردو پیلوسوی اروگوئه‌ای، کمال اخلف را به سمت سرمربیگری برگزید، اما این مربی نیز با شکست برابر المعیذر جای خود را به ادیسون آکوئیره داد.

تیم الشحانیه نیز که از مهرداد پولادی، ملی‌پوش پیشین ایرانی بهره‌مند است فصل جاری لیگ ستارگان قطر را با فتحی الجبال، سرمربی تونسی آغاز کرد، اما پس از چند هفته ژوزه فرناندز پرتغالی جای او را گرفت. این مربی نیز پس از شکست تاریخی 10 بر صفر برابر لخویا اخراج شد.

ام‌صلال دیگر تیم قطری است که اولین سرمربی ترکیه‌ای لیگ ستارگان را پس از شکست سنگین هشت بر صفر برابر تیم السد اخراج کرد. این تیم در دو فصل اخیر آندرانیک تیموریان و پژمان منتظری، دو ملی‌پوش ایرانی را در اختیار داشت.

تیم الاهلی با در اختیار داشتن مجتبی جباری و پژمان منتظری یکی دیگر از تیم‌های حاضر در لیگ ستارگان قطر است که در نیم فصل اول این رقابت‌ها سرمربی کروات خود را اخراج کرد. لوکا بوناچیچ، سرمربی نام آشنای الاهلی در هفته پنجم لیگ ستارگان جای خود را به یوسف آدم، مربی قطری دارد.

الوکره، الخور و الخریطات نیز دیگر تیم‌های نیم فصل اول لیگ ستارگان قطر بودند که سرمربیان خود را به دلیل نتایج ضعیف برکنار کردند. باشگاه الریان، مدافع عنوان قهرمانی نیز جورج فوساتی، سرمربی اروگوئه‌ای خود را به دلیل حضور در راس کادر فنی تیم ملی قطر از دست داد و لادروپ را جایگزین او کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: