نسخه چاپی

تمجید سایت جهانی تیراندازی باكمان از زهرا نعمتی

سایت جهانی تیراندازی با كمان در گزارشی به بهترین لحظات سال 2016 اشاره كرده كه مدال‌آوری نعمتی نیز در آن وجود دارد.

به گزارش نما به نقل از فارس، سایت فدراسیون تیراندازی با کمان در گزارشی به بهترین لحظات فصل 2016 اشاره کرده است که در نخستین لحظه تاریخی از مدال‌آوری زهرا نعمتی نام برده و از تیتر "نعمتی قلبها را تصاحب می‌کند" استفاده کرده است.

براساس گزارش سایت فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، زهرا نعمتی برای دومین بار موفق شد تا مدال طلایش را در بازی‌های پارالمپیک تکرار کند. وی یکی از ورزشکارانی بود که هم در المپیک و هم پارالمپیک شرکت کرد، اما با یک مدال به کشورش برگشت.

نعمتی بعد از قهرمانی‌اش در پارالمپیک ریو گفته بود: خوشحالم که توانستم به عنوان قهرمانی برسم. من واقعا آرام و ریلکس بودم چرا که می‌دانستم می‌توانم کارم را به بهترین شکل انجام دهم.
تمجید سایت جهانی تیراندازی باکمان از زهرا نعمتی

در ادامه گزارش سایت فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان به داستان زندگی او و فعالیتش قبل از تصادف در تکواندو اشاره شده است.

نعمتی داستان زندگی جالبی دارد. این مدال‌آور طلایی در بازی‌های المپیک ریو پرچمدار کشورش بود. زمانی که نعمتی در پارالمپیک شرکت کرد جمعیت زیادی از مردم برزیل نام او را صدا می‌کردند.

کماندار کشورمان در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفته بود: هدف من این است همه تلاشم را بکنم و به همه مردم بگویم معلولیت پایان همه چیز نیست و آنها می‌توانند با شرایط مبارزه کنند. هیچ وقت اجازه ندهید معلولیت شما را شکست دهد. ورزش بهترین روش برای مبارزه با این معلولیت است.

۱۳۹۵/۱۰/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...