نسخه چاپی

دردسر نصری بعد از انتشار توییت‌های غیراخلاقی

انتشار تعدادی پیام غیراخلاقی منسوب به بال فرانسوی تیم فوتبال سویا، جنجال تازه‌ای را برای او به وجود آورده است.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، روز گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه سمیر نصری در شبکه اجتماعی توییتر با تعدادی از پزشکان یک کلینیک درمانی در شهر لس‌آنجلس آمریکا مکالمات غیراخلاقی داشته که کمی بعد از انتشار این خبر نصری اعلام کرد که توییت‌های گذاشته شده در صفحه‌اش کار خود او نبوده بلکه کار هکرهایی بوده است که به صفحه‌اش دسترسی پیدا کرده بودند.

در یکی از پیام‌هایی که در مکالمات میان نصری و یکی از پزشکان کلینیک منتشر شد، پیامی با این مضمون وجود داشت که از یک دارویی خاص برای افزایش قوای جسمانی و کمک به بهبود وضعیت جسمانی نصری استفاده شده که همین پیام برای او دردسرساز شده است، چرا که مسئولان آژانس مبارزه با دوپینگ ورزش اسپانیا به او مشکوک شده‌اند.

برای این آژانس حضور نصری 29 ساله در کلینیک مذکور جای سوال است و فرضیه احتمال حضور این بازیکن فرانسوی در آنجا برای تزریق مواد نیروزا را تقویت کرده است. به همین دلیل تحقیقاتی درباره این ماجرا آغاز شده است.

نصری که تابستان امسال به عنوان بازیکن قرضی از منچسترسیتی به سویا پیوست تا این مقطع از فصل برای آندلسی‌ها در تمامی رقابت‌ها 13 بازی انجام داده و سه گل هم به ثمر رسانده است.
ثبت: ۱۳۹۵/۱۰/۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: