نسخه چاپی

تراكتورسازی به فینال جام حذفی راه یافت

تیم فوتبال تراكتورسازی در یك دیدار مهیج با برتری 3 بر 2 خارج از خانه مقابل ذوب آهن به دیدار نهایی جام حذفی باشگاه های ایران راه یافت تا نمایندگان اصفهان و بویژه قهرمان دو دوره جام حذفی در حسرت حضور در فینال باقی بمانند.

به گزارش نما به نقل از العالم، در دومین دیدار مرحله نیمه نهای جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف تراکتورسازی تبریز رفت که این دیدار دیدنی با برتری 3 بر 2 شاگردان امیر قلعه نویی و تیم تراکتورسازی به اتمام رسید.

تراکتورسازی برای رسیدن به جام قهرمانی در دیدار فینال باید به مصاف نفت تهران برود.

نفت تهران روز گذشته موفق شد سپاهان را در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با یک گل شکست دهد.

با این اوصاف ذوب آهن و سپاهان نمایندگان اصفهان با وجود میزبانی در مرحله نیمه نهایی در حسرت صعود به فینال ماندند.

ذوب آهن در دو فصل گذشته جام حذفی با سرمربیگری «یحیی گل محمدی» با غلبه بر نفت و استقلال تهران به قهرمانی رسیده بود.

حسین زرگر با کمک های «بابک داوری» و «هادی طوسی» قضاوت این دیدار را برعهده داشت.

ذوب آهن که از حمایت هوادارانش سود می برد این دیدار را تهاجمی آغاز کرد در دقیقه 45 نیمه اول، ضربه احسان پهلوان پس از برخورد دیرک عمودی درون دروازه محمد رضا اخبار قرار گرفت تا ذوب آهن در نیمه نخست با برتری یک بر صفر به رختکن برود.

در آغاز نیمه دوم بازیکنان تراکتورسازی که حضور در فینال را در آستانه از دست رفتن می دیدند با روی آوردن به ارسال های بلند به دنبال جبران گل خورده بودند.

در دقیقه 70، «مرتضی تبریزی» مهاجم گلزن ذوب آهن پس از برخورد با «محمد ایرانپوریان» با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد.

در دقیقه 89، تراکتورسازی مزد بازی شجاعانه خود را گرفت و ارسال «محمد ایرانپوریان» را «فرزاد حاتمی» با ضربه سر درون دروازه ذوب آهن جای داد و کار را به تساوی یک بر یک کشاند.

در نهایت سوت داور به نشان تساوی یک بر یک دو تیم در 90 دقیقه به صدا درآمد تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

در آغاز وقت اضافه نخست، تراکتورسازی که از یک بازیکن بیشتر سود می برد بر حملات خود افزود و در دقیقه 93 با ضربه زیبای «محمد ابراهیمی» به گل دوم دست یافت.

در دقیقه 110، «جاسم کرار» هافبک پرحاشیه و عراقی تراکتورسازی به دلیل تعلل در خروج از زمین و درگیری با بازیکن ذوب آهن از زمین اخراج شد.
در دقیقه 120، «حسین زرگر» داور این دیدار برای ذوب آهن اعلام پنالتی کرد و «جری بنگستون» کار را به تساوی کشاند.

یک دقیقه پس از آن، «محمد نوری» هافبک باتجربه تراکتورسازی با شوتی مهار نشدنی از پشت محوطه جریمه توپ را به تور دروازه میزبان چسباند تا شاگردان «امیر قلعه نویی» در فولادشهر جشن صعود به فینال را برپا کنند.

فینال جام حذفی باشگاه های ایران، اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی خرمشهر برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: