نسخه چاپی

قیمت نفت از مرز ۱۱۶ دلار گذشت/ طلا هر اونس1745 دلار

عکس خبري -قيمت نفت از مرز ??? دلار گذشت/ طلا هر اونس1745 دلار

در آستانه برگزاری نشست فدرال رزرو آمریكا و اعلام رای دادگاه قانون اساسی آلمان در خصوص اجرای طرح خریداری اوراق قرضه منطقه یورو ، قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی آسوشیتد پرس ، کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که فدرال رزرو آمریکا در نشست دو روزه خود سیاستهای انبساطی جدیدی را برای حمایت از رشد و رونق اقتصادی آمریکا و کاهش نرخ بیکاری اعلام خواهد کرد .

بر اساس این گزارش قیمت هر بشکه نفت سبک آمریکا در بازار نیویورک برای تحویل در ماه اکتبر با 63 سنت افزایش نسبت به روز گذشته به 97.17 دلار رسیده است . بر این اساس قیمت نفت آمریکا روز گذشته با 63 سنت افزایش به 97.17 دلار رسیده است . در بازار لندن نیز هر بشکه نفت برنت دریای شمال برای تحویل در ماه اکتبر با 1.42 دلار افزایش به 116.03 دلار رسیده است .

دادگاه قانونی اساسی آلمان قرار است امروز در مورد طرح خریداری اوراق قرضه یورو توسط دولت این کشور تصمیم گیری کند که در صورت تصویب این طرح انتظار می رود ارزش دلار بیش از پیش کاهش یابد و قیمت نفت و طلا نیز در بازارهای جهانی افزایش یابد. ارزش دلار در حال حاضر به پایین ترین سطح طی ۱۲۰ روز گذشته رسیده است.

قیمت هر اونس طلا نیز امروز در بازار به 1745 دلار رسید که این رقم نسبت به روز گذشته ۱۱ دلار در هر اونس افزایش داشته است.

۱۳۹۱/۶/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...