نسخه چاپی

حضور رحمتی در روحیه تیم تاثیر می گذارد

محمود فكری پیشكسوت استقلال گفت: حضور رحمتی می‌تواند خیال بازیكنان استقلال و همچنین هواداران این تیم را راحت كند و این خیلی می‌تواند در روحیه تیم تأثیر بگذارد.

به گزارش نما به نقل از افکارنیوز، محمود فکری در خصوص پیروزی 3 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال پیروزی خیلی خوبی را در خانه حریف کسب کرد و 3 بر صفر توانست صنعت نفت را شکست دهد ولی به نظر من بازی اصلاً جذاب نبود و روند یکسانی را طی می‌کرد.

وی ادامه داد: با اینکه بازی روز گذشته (یکشنبه) استقلال، پر گل بود ولی روی دروازه‌های حریف موقعیت‌های خطرناکی دیده نمی‌شد.

پیشکسوت باشگاه استقلال تأکید کرد: روندی که استقلال در این فصل داشته اصلاً خوب نبوده است. مثل فصل‌های قبل آن جنب و جوش و تحرکی که در تاکتیک تیم اسقلال شاهد بودیم، در این فصل نمی‌بینیم و به نظر من استقلال اُفت کرده است.

فکری در خصوص بازگشت سید مهدی رحمتی به ترکیب استقلال پس از 3 هفته نیمکت‌نشینی گفت: رحمتی در کنار تجربه‌ای که دارد وقتی درون دروازه قرار می‌گیرد یک اطمینان خاطر به هم‌تیمی‌هایش می‌دهد و می‌تواند خیال بازیکنان استقلال و همچنین هواداران این تیم را راحت کند و این خیلی می‌تواند در روحیه تیم تأثیر بگذارد.

۱۳۹۵/۱۱/۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: