نسخه چاپی

سه طلا برای فرنگی كاران ایران در تورنمنت پاریس

تیم ۵ نفره كشتی فرنگی ایران با كسب ۳ مدال طلا ،یك برنز و یك عنوان پنجمی به كار خود در تورنمنت بین المللی فرانسه پایان داد.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی تورنمنت پاریس، محسن حاجی پور در وزن ۵۹ کیلوگرم، رامین طاهری در وزن ۸۰ کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم با پیروزی مقابل رقبا راهی دیدار فینال تورنمنت بین‌المللی پاریس شدند و علی ارسلان در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز با شکست مقابل حریفی از لهستان به دیدار رده‌بندی رفت.

*بازگشت طلایی حاجی پور به کشتیمحسن حاجی‌پور نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم ایران در دیدار نهایی این رقابت ها به مصاف میرامبک آینالوگوف از قزاقستان رفت و در پایان قاطعانه و با نتیجه ۸ بر صفر به برتری رسید و مدال طلا را بر گردن آویخت.

حاجی‌پور پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس در مرحله یک چهارم نهایی ژان سریک سارسنبیف از قزاقستان را ۵ بر یک برد و در دیدار نیمه نهایی نیز ۸ بر ۳ مقابل تیگران گالوستیان از فرانسه به برتری رسید.

* دومین مدال طلای ایران بر گردن طاهریدر وزن ۸۰ کیلوگرم نیز رامین طاهری دارنده دو مدال طلای آسیا در دیدار فینال با نتیجه ۳ بر یک از سد پیتر ناجی از مجارستان گذشت و دومین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در این رقابت ها را از آن خود کرد.

طاهری پیش از این در دور نخست دامیان دایسچ از سوئیس را سه بر صفر برد. سپس مقابل الکس کسیدیس از سوئد ۶ بر ۲ به برتری رسید و در دیدار نیمه نهایی نیز دراگوتین دوکیچ از فرانسه را با نتیجه ۵ بر یک برد.

*قاسمی منجزی سومین طلایی ایراندر وزن ۱۳۰ کیلوگرم امیر قاسمی منجزی دارنده مدال طلای آسیا در دیدار فینال به مصاف اسکار مارویک از نروژ رفت و قاطعانه و با نتیجه ۹ بر صفر پیروز شد و سومین گردن آویز طلای ایران در این رقابت ها را از آن خود کرد.قاسمی منجزی پیش از این در دور نخست استراحت کرد.

سپس در مرحله نیمه نهایی مقابل لوچ زانتون از فرانسه ۱۰ بر یک به برتری رسید و راهی فینال شد.همچنین علی ارسلان در وزن ۶۶ کیلوگرم در دیدار رده بندی این رقابت ها به مصاف مارتین تاس از مجارستان رفت و در پایان با شکست ۱۰ بر ۸ به عنوان پنجمی بسنده کرد.

ارسلان پیش از این در دور نخست آندریاس وسچ از سوئیس را ۹ بر صفر برد سپس مقابل ماماداسا سیلا از فرانسه ۱۰ بر ۲ پیروز شد.

وی در یک چهارم نهایی نیز نورگالیم کواندیک از قزاقستان را ۷ بر صفر برد اما در دیدار نیمه نهایی مقابل ماتئوس برناتک از لهستان با نتیجه ۹ بر ۳ شکست خورد.

در روز نخست این رقابت‌ها نیز علی‌اکبر حیدری در وزن ۹۸ کیلوگرم به مدال برنز رسید.

به این ترتیب تیم ۵ نفره کشتی فرنگی ایران با هدایت علی اشکانی سرمربی تیم ملی در پایان تورنمنت پاریس به ۳ مدال طلا و ۲ برنز رسید.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...