نسخه چاپی

واكنش جالب آرنولد به قانون منع ورود مهاجران

بازیگر مطرح و فرماندار سابق كالیفرنیا نظراتش درباره قانون منع ورود مهاجران از هفت كشور مسلمان را صراحتا مطرح كرد و گفت معتقد است این تصمیم كاملا اشتباه است و آمریكا را شبیه احمق‌ها به دنیا نشان می‌دهد.

به گزارش نما به نقل از افکارنیوز، بازیگر نقش ترمیناتور درباره قانون منع مهاجران ترامپ صحبت کرد و گفت با این قانون آمریکا مسخره و احمقانه دیده می‌شود.

«آرنولد شوارتزنگر» بازیگر مطرح و فرماندار سابق کالیفرنیا نظراتش درباره قانون منع ورود مهاجران از هفت کشور مسلمان را صراحتا مطرح کرد و گفت معتقد است این تصمیم کاملا اشتباه است و آمریکا را شبیه احمق‌ها به دنیا نشان می‌دهد.

شوارتزنگر گفت فکر می‌کند این مشکل اصلا از آنجا ریشه گرفته که خیلی بد مورد بررسی قرار گرفته است.

وی گفت: می‌دانم ترامپ تلاش دارد تا کارهایی انجام دهد و نگران است افرادی که از کشورهای دیگر می‌آیند به کشور آسیب برسانند، اما راه‌های مختلفی برای کنترل این مساله وجود دارد که می‌توان به همین هدف رسید. به نظرم این کارها خیلی شتابزده انجام شده است.

قانون منع ورود مهاجران که توسط ترامپ اعلام شده موجب شد تا از ورود صدها مهاجر در فرودگاه‌های آمریکا جلوگیری شود و تظاهرات وسیعی در سراسر کشور صورت بگیرد. شخصیت‌های متعددی در این زمینه با مردم ابراز همبستگی کردند. اریک گارستی شهردار لس‌آنجلس نیز از جمله این افراد بود که با بازداشت مسافران مخالفت کرد. این قانون از روز جمعه وضع شده و ورود مسافران از هفت کشور مسلمان را به خاک آمریکا ممنوع کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: