نسخه چاپی

الجزیره: ایرانی‌ها همچون گذشته علیه آمریكا و اسرائیل شعار دادند

شبكه خبری الجزیره گزارش داد كه هزاران تن با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در تهران شعار مرگ بر آمریكا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

به گزارش نما به نقل از فارس، شبکه خبری الجزیره در جریان پوشش خبری راهپیمایی 22 بهمن نوشت که هزاران تن در حمایت از انقلاب 1979به خیابان‌ها آمدند.

الجزیره نوشت که تظاهرات‌کنندگان با حضور در خیابان‌های اصلی تهران، همچون گذشته شعارهایی را علیه آمریکا و اسرائیل سر دادند مردم با حضور در میدان آزادی به سخنان «حسن روحانی» رئیس‌جمهور خود گوش می‌دهند.

این شبکه خبری به نقل از منابع داخلی به حضور «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس و «علی اکبر صالحی» رئیس سازمان انرژی اتمی در راهپیمایی امروز اشاره کرده است.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در حالی صورت می‌گیرد که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا پس از صدور فرمان ضد مهاجرتی علیه اتباع 7 کشور در پی آزمایش موشکی ایران اعلام کرده بود که ایران را تحت‌نظر می‌گیرد.

الجزیره همچنین نوشته است که در پاسخ به پرسشی مبنی بر واکنش به حمله احتمال نظامی آمریکا، ایران هشدار داده‌ است که آمریکا باید منتظر روزهای تاریکی باشد و آزمایش موشکی ایران نقض توافق هسته‌ای با غرب نیست.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: