نسخه چاپی

خطر سقوط بهمن در ارتفاعات شمالی تهران

اداره كل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام كرد با توجه به روند افزایش دما و احتمال بارش پراكنده، خطر سقوط بهمن در ارتفاعات شمالی استان دور از انتظار نیست.

به گزارش نما به نقل از ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد با توجه به روند افزایش دما و احتمال بارش پراکنده، خطر سقوط بهمن در ارتفاعات شمالی استان دور از انتظار نیست.

در اطلاعیه روز سه شنبه اداره کل هواشناسی استان تهران توصیه شده که کوهنوردان و رانندگان هنگام تردد در ارتفاعات و مسیرهای کوهستانی استان، اقدامات ایمنی لازم را رعایت کنند.

همچنین دراین گزارش آسمان امروز استان تهران نیمه ابری تا ابری همراه با مه صبحگاهی و به تدریج با کاهش ابر پیش بینی شده است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از بعدازظهر فردا(چهارشنبه) با افزایش ابر و وزش باد در برخی ساعات و به ویژه در ارتفاعات شاهد بارندگی خواهیم بود.

دراین گزارش، کمینه و بیشینه دمای شهر تهران در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب (1 و 10)، (3 و 11) و ( 1 و 12) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

برهمین اساس، ورامین با 8 درجه سانتیگراد بالای صفر و فیروزکوه با 6 درجه سانتیگراد زیر صفر گرمترین وسردترین مناطق استان تهران طی 24 ساعت گذشته بودند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...