نسخه چاپی

ممنوعیت فعالیت انتخاباتی در كمیته امداد

رئیس كمیته امداد با ابلاغ بخشنامه‌ای هرگونه دخالت و فعالیت انتخاباتی كاركنان كمیته امداد را ممنوع اعلام كرد.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: رئیس کمیته امداد با ابلاغ بخشنامه‌ای هرگونه دخالت و فعالیت انتخاباتی کارکنان کمیته امداد را ممنوع اعلام کرد.

مهندس سید پرویز فتاح با توجه به نزدیک شدن انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، نخستین انتخابات میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا طی بخشنامه‌ای از کارکنان رسمی، پیمانی و غیر رسمی خواست تا از هرگونه دخالت سازمانی و رقابت انتخاباتی به نام کمیته امداد پرهیز کنند.

بر همین اساس کارکنان کمیته امداد به هیچ وجه حق دخالت در انتخابات را ندارند و همکاران رسمی، پیمانی و غیر رسمی که مایل به نامزدی در انتخابات پیش رو هستند موظفند تا پایان سال ۹۵ درخواست کتبی خود را برای تعیین تکلیف ادامه همکاری با کمیته امداد به مدیران شهرستان ها و مدیر کل استان اعلام کنند.

در این بخشنامه استفاده از هر گونه امکانات، اموال و دارایی ها و نام و نشان کمیته امداد امام خمینی(ره) در رقابت های انتخاباتی و بهره برداری ابزاری و سیاسی از محرومیت‌های مادی و غیر مادی خانواده‌های تحت پوشش در جریان رقابت های انتخاباتی از سوی گروه ها، احزاب و جناح ها و هر نوع تشکل صنفی، خصوصی و یا بازدیدهای تبلیغاتی از منازل محرومان تحت پوشش ممنوع اعلام شده است.

رئیس کمیته امداد در این بخشنامه تاکید کرده است که فرآیند توزیع هرگونه کالا و خدمات به گونه ای برنامه ریزی شود که حداکثر از یک ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات تا پایان مراحل انتخابات هیچگونه توزیع گسترده کالا در میان مددجویان صورت نگیرد.

۱۳۹۵/۱۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: