نسخه چاپی

«احسان علیخانی» از هفته‌ آینده روی آنتن

سومین سری از برنامه تلویزیونی «سه ستاره» از شنبه ١٤ اسفند روی آنتن می رود.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: این برنامه با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی به مدت هفت شب از شبکه سه سیما پخش و برترین‌های تلویزیون در یک نظرسنجی مردمی به رأی گذاشته می‌شود.

طبق اعلام سازندگان، «سه ستاره ٩٥ » امسال هم با همان ویژگی دو دوره گذشته تولید و پخش می‌شود که کاندیداهای منتخب توسط هیات داوران که ترکیبی از نام‌های متفاوت در حوزه های مختلف هستند به مردم معرفی و توسط خود مردم انتخاب می‌شوند و در پایان نیز تندیس سه ستاره توسط مخاطبان به برگزیده‌ها اهدا می‌شود.

بر این اساس، تولیدات شبکه‌های مختلف سیما توسط گروه داوری بررسی خواهند شد و از هر بخش شش الی هفت نفر با انتخاب داوران به مرحله نهایی می‌رسند. در انتها این منتخبان توسط مخاطبان و در نهایت سه منتخب از هر بخش انتخاب می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های سه ستاره ٩٥ برگزاری یک مشارکت جمعی است که به وأسطه این پویش، یک اتفاق مردمی رقم بخورد.

«سه ستاره ٩٥ » به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی از شنبه ١٤ اسفند درحالی از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود که بعد از پخش هفت قسمت با یک وقفه هفت روزه ویژه برنامه سال تحویل از همین شبکه پخش خواهد شد.

ویژه‌ برنامه تحویل سال احسان علیخانی که با عنوان «سه ستاره» شناخته می‌شود، امسال نیز قرار است منتخبان تمامی شبکه‌های تلویزیونی در سال 94 را معرفی کند.

۱۳۹۵/۱۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: