نسخه چاپی

دایی:من نمی‌توانم بازیكنانم را تهدید كنم

سرمربی نفت تهران گفت: قبلا هم بازیكنان با خواهش و تمنای ما تمرین كردند ولی این بار این اتفاق رخ نداد.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ علی دایی پس از جلسه در فدراسیون فوتبال برای حل مشکل نفت تهران گفت: متاسفانه با توجه به قول و قرارهایی که مسئولان باشگاه برای پرداخت پول گذاشته بودند این قول ها عملی نشد و علی رغم میل باطنی تمرینات تعطیل شد. قبلا هم بازیکنان با خواهش و تمنای ما تمرین کردند ولی این بار این اتفاق رخ نداد.
او در ادامه گفت: حدود 6 روز تمرین نکردیم. بازهم به نتیجه ای نرسیدیم و تصمیم گرفتیم بیاییم تا با اقای تاج حرف زنیم و بچه ها به رئیس فدراسیون فوتبال درد و دل کنند. تیم ما در جدول وضعیت خوبی دارد. می توانیم سهمیه جام باشگاه ها را بگیریم. هیچ جواب قانع کننده ای از مدیر یا مالک باشگاه دریافت نکردیم.
سرمربی نفت تهران گفت: تنها تیمی که امسال توانسته آبرومند باشد در مجموعه نفت ما هستیم. بچه ها با این مشکلات ساختند و کار کردند. الان دیگر آخر صبر و تحمل مان هست. ما جزو دو تیم آخری هستیم که کمتر هزینه کردیم. نتایج ما از خیلی از تیمها بهتر بوده است. حق بچه های ماست که در کنار خدماتی که می دهند حق و حقوقشان را بگیرند. من که نمی توانم این بچه ها را تهدید کنم. از امروز تمرینات مان را شروع می کنیم. انشالله که فدراسیون و سازمان لیگ مشکلات را پیگیری کنند.
دایی در پایان درباره حضور سجاد شهباززاده گفت: شهباززاده بازیکن بزرگی است و می تواند به ما کمک کند. منتها باید مشکلاتش حل شود تا بتواند در تیم ما بازی کند و به میدان برود. اطلاع ندارم مشکل او چه زمانی حل می شود و باشگاه باید پیگیر باشد.

۱۳۹۵/۱۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: