نسخه چاپی

نگرانی پیشكسوت پرسپولیس از نیمكت سرخ پوشان

عبدی گفت: نبود 2 بازیكن و محرومیت چند بازیكن دیگر برای پرسپولیس نگران‌كننده است ولی این اتفاق فرصتی برای بازیكنانی است كه خیلی كم به میدان رفته‌اند. آنها می‌توانند خودشان را نشان دهند و شاید از بین این بازیكنان پدیده‌ای رو شود.

به گزارش نما به نقل از افکارنیوز، حسین عبدی در خصوص دیدار تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر مقابل نفت تهران اظهار داشت: همه تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کردند، خسته هستند. پرسپولیس هم از این موضوع مستثنی نیست ولی مسئله نگران‌کننده نبود بازیکنان کلیدی برانکو است.
وی ادامه داد: نفت با هدایت علی دایی قدرتمندتر شده است و پرسپولیس باید روند قبلی خود را در دیدار مقابل نفت هم حفظ کند تا بتواند نتیجه بگیرد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اخراج رامین رضاییان و علی علیپور از اردوی پرسپولیس تأکید کرد: من نمی‌دانم در اردوی پرسپولیس چه گذشته است ولی برانکو قطعاً اتفاقی را مشاهده کرده که در این وضعیت بد نیمکت پرسپولیس، این 2 بازیکن مهمش را اخراج کرده است.
عبدی ادامه داد: نبود این 2 بازیکن و محرومیت چند بازیکن دیگر برای پرسپولیس نگران‌کننده است ولی این اتفاق فرصتی برای بازیکنانی است که خیلی کم به میدان رفته‌اند. آنها می‌توانند خودشان را نشان دهند و شاید از بین این بازیکنان پدیده‌ای رو شود.
وی در رابطه با صعود پرسپولیس از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: پرسپولیس در مسابقات آسیایی خیلی خوب ظاهر شد و قطعاً می‌تواند از گروهش به مرحله بعدی صعود کند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: