نسخه چاپی

ایران كی روش را رها نمی كند

فدراسیون فوتبال آفریقا جنوبی تایید كرد كه با سرمربی بعدی تیم ملی این كشور به توافق رسیده اند و هفته آینده این مربی به صورت رسمی معارفه خواهد شد.

به گزارش نما به نقل از ورزش سه: پس از اخراج ماشابا در ماه دسامبر، بافانا بافانا هنوز با مربی جدیدی برای حضور روی نیمکتش به توافق نرسیده و در حال مذاکره با چندین گزینه است. با این حال دو گزینه از دیگر گزینه ها جدی تر هستند و گفته می‌شود سرمربی بعدی آفریقای جنوبی یکی از این دو نفر خواهد بود؛ کارلوس کی روش یا هروه رنار.

بافانا بافانا در بیانیه رسمی خود اعلام کرده که با مربی بعدی به توافق رسیده است، این در حالیست که کی روش همچنان با فدراسیون ایران قرارداد دارد. فدراسیون نیز با وجود اینکه کی روش نامه رسمی استعفایش را ارائه کرده، از فسخ قرارداد سرمربی پرتغالی خودداری کرده و به نظر می‌رسد گزینه مورد علاقه دنی جردن، رئیس فدراسیون آفریقا جنوبی، راهی این کشور نخواهد شد.

بدین ترتیب، شانس حضور هروه رنار، دیگر گزینه جدی آفریقا جنوبی افزایش یافت. رنار فرانسوی در آفریقا شهرت خاصی دارد و 5 سال پیش به همراه ساحل عاج موفق شد جام ملت های آفریقا را بالای سر ببرد.اوایل هفته گزارش ها حاکی از آن بود که رنار نیز از سرمربی گری تیم ملی مراکش استعفا داده ولی دستیارش، مصطفی حاجی، این موضوع را تکذیب کرد.

او گفت:" این شایعات کذب محض است. اطلاعات کاملا غلطی در اختیار شما قرار داده شده، او پیش از اینکه دستاوردی با مراکش کسب کند این تیم را ترک نخواهد کرد."

اینکه حاجی و نه شخص رنار این شایعات را رد کرده، کمی غیرمعمول است ولی اگر فدراسیون آفریقا جنوبی بخواهد سرمربی فرانسوی را به خدمت بگیرد، مطمئنا باید دست به جیب شود زیرا فدراسیون مراکش به آسانی قرارداد او را فسخ نخواهد کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...