نسخه چاپی

فردوسی‌پور:كی؟ من؟Nماه است با حاج آقا حرفی نزدم!

مجری 90 اعتقاد دارد آنالیز رفتار رضا شربتی در برنامه‌اش یك روال عادی بوده كه خودشان انجامش دادند.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ برنامه 90 هفته قبل با آنالیز دقیق بازی های رضا شربتی ، کمکی بزرگ به این بازیکن کرد تا از اتهام سنگین تبانی نجات پیدا کند. بازیکن سیاه جامگان مشهد که در بازی با تراکتورسازی با اشتباهش باعث شد مشهدی ها گل بخورند ، به کمک عادل از این فشار رها شد و حجه الاسلام علیپور در این باره گفته است:«ما از آقای فردوسی پور هم خواهش کردیم بازی های این بازیکن را آنالیز کند.» بی شک تصاویر پخش شده در 90 در اطمینان خاطر کمیته صیانت از اخلاق حرفه ای از اتفاقی بودن رفتار شربتی نقش داشته است اما فردوسی پور اعتقاد دارد این کار را نه به خواهش کسی که بر اساس عرف رایج در برنامه شان انجام داده اند. او می گوید:«اصلا هیچ توصیه یا خواهش و همکاری نبود. من نمی دانم ، فکر کنم اقلا N ماه است که با حاج آقا علیپور صحبت نکردم.»
هرچه هست اما تصاویر آنالیز پخش شده از 90 کمک کرده تا یک ابهام برای افکار عمومی ، از بین برود و احتمالا منظور حجه الاسلام علیپور هم همین بوده است.
عادل که مهدی تاج اخیرا او را باهوش خطاب کرده ، وقتی این قدر باهوش است که لیست 8 نفره ملی پوشان پرسپولیس را پیش بینی کرده ! قطعا برای انجام کارهای روتین کنداکتور برنامه اش سنگ تمام می گذارد و آنالیز رفتار و بازی های رضا شربتی یکی از وظایف ذاتی برنامه ای مثل 90 بوده که به درستی انجام شده است.


۱۳۹۵/۱۲/۱۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: