نسخه چاپی

جذب بازیكنی كه هواداران سرخ آرزویش را داشتند!

باشگاه پرسپولیس با یك مدافع لیگ برتری برای دو سال به توافق رسیده است و قرارداد این بازیكن بعد از پایان مسابقات این فصل رسما امضا خواهد شد.


به گزارش نما به نقل از جام نیـوز، تیم فوتبال پرسپولیس که امسال مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی است، از همین حالا برای فصل آینده هم دست به کار شده و قرارداد اکثر بازیکنان خود را با نظر برانکو ایوانکوویچ تمدید کرده است.

برانکو به دنبال این است تا با برنامه ریزی مدون، سال آینده پرسپولیس را به یکی از مدعیان لیگ قهرمانان آسیا تبدیل کند. یکی از مشکلاتی که تیم برانکو این فصل با آن دست به گریبان بوده و هست، کمبود مدافع تخصصی وسط است که سرمربی سرخپوشان برای رفع این مشکل، بازیکن موردنظر را تعیین و به مدیران باشگاه اعلام کرده است.

طبق اعلام یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس، این باشگاه حتی با این مدافع به توافق رسیده و بعد از اتمام لیگ، نام او رسانه ای خواهد شد.

محمد علی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: ما با یک مدافع خیلی خوب تمام کرده ایم و ان شاءالله بعد از اتمام مسابقات لیگ و آخرین بازی ما، نامش را به هواداران اعلام می کنیم.

معاون باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه قرارداد این مدافع دو ساله است، درباره اینکه چرا نام این بازیکن را اعلام نمی کنید؟ گفت: خود هواداران که آرزوی حضور این بازیکن را در پرسپولیس داشتند، آنرا می شناسند!

۱۳۹۶/۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...