نسخه چاپی

بازیگری كه خود رئالی و همسرش بارسایی است

فرهاد آئیش در گپ نوروزی از تیم ای مورد علاقه و ارتباط ورزشی خود و همسرش حرف های جالبی مطرح كرد.

به گزارش نما به نقل از پارس نیوز، فرهاد آئیش در گپ نوروزی از تیم ای مورد علاقه و ارتباط ورزشی خود و همسرش حرف های جالبی مطرح کرد.
وضعیت فوتبال ایران را در سال 95 چگونه دیدید؟


اطلاعات کاملی نسبت به فوتبال ندارم اما می‌دانم که برخلاف سال‌های قبل که استقلال بالاتر از پرسپولیس قرار داشت و به نوعی جولان می‌داد، امسال پرسپولیسی‌ها جولان می‌دهند و با اقتدار صدرنشین لیگ برتر فوتبال ایران هستند. طرفدار تیم خاصی نیستم و تنها تیم مورد علاقه‌ام، تیم ملی است. با این وجود از این که هواداران سرخابی‌های پایتخت خوشحال ‌شوند، شاد می‌شوم.


پرسپولیس پس از 10 سال در آستانه قهرمانی لیگ برتر قرار گرفته است. نسبت به این موضوع چه نظری دارید؟


برای برانکو ایوانکوویچ احترام قائل هستم و خوشحالم که عملکرد وی سبب شده پرسپولیس از لحاظ تیمی به ثبات برسد و صدرنشین لیگ باشد. بدون شک قهرمانی این تیم منجر به خوشحالی نیمی از جمعیت ایران می‌شود که عاشقانه پرسپولیس را دوست دارند.تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی نوروز 96 مقابل تیم‌های قطر و چین قرار می‌گیرد. در این مورد چه نظری دارید؟

تا آنجایی که می‌دانم پیروزی تیم ملی در این 2 بازی مسیر ملی پوشان کشورمان را در رسیدن به جام جهانی هموار می‌کند. هم اکنون مشغول تصویربرداری سریال "دیوار به دیوار" هستم و اگر فرصت کنم دیدارهای تیم ملی مقابل چین و قطر را می‌بینم.


آیا فوتبال خارجی را دنبال می‌کنید؟

مائده طهماسبی همسر من طرفدار سرسخت بارسلونا است اما خودم به رئال مادرید علاقه بیشتری دارم .


آیا با همسرتان در این باره کری می‌خوانید؟

کری خاصی بین ما وجود ندارد و تنها طرفدار این دو تیم اسپانیایی هستیم. با این وجود برتری پرگل و 6 بر 1 بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی واقعا اعجاب آور و جذاب بود.

۱۳۹۶/۱/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...