نسخه چاپی

توصیه‌های فارین پالسی

تحریم سپاه و لغو فروش هواپیما در دستور كار آمریكا قرار گیرد

نشریه آمریكایی با نامیدن «حسن روحانی» به عنوان «گرگی در لباس میش»، از رییس جمهور آمریكا خواست تا به اصطلاح فریب ایران را نخورد.

به گزارش نما به نقل از خبرگزاری فارس، نشریه آمریکایی «فارین پالسی» در تحلیلی که روز چهار شنبه منتشر ساخت، «حسن روحانی» رییس جمهور ایران را «گرگی در لباس میش» نامید که دولت ترامپ رییس جمهور آمریکا باید اقدامی در جهت سرنگونی او نماید.

این نشریه با توجه به انتخابات ریاست جمهوری پیش‌روی ایران با ارائه راه‌کارهایی به دولت «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا به عنوان تاکید بر تغییر سیاست خارجی آمریکا در قبال ایران، خواهان اعمال تحریم‌های مجدد بر مقام‌های ارشد ایران،تحریم سپاه پاسداران به ویژه بخش اقتصادی آن و مواجهه با آنچه که تهاجم‌های منطقه‌ای این نیرو نامید و لغو قراردادهای فروش هواپیماهای بوئینگ و ایرباس به ایران شد.

فارین پالسی در خاتمه نوشت: مقابله میانه روها با تندروها روایتی است که جمهوری اسلامی آن‌را با موفقیت به غرب زود باور فروخت. برخلاف امیال پرحرارت «باراک اوباما» رییس جمهور قبلی، روحانی پدر تحول و دگرگونی نهایی حکومت دین سالار ایران نیست بلکه او ابزار زیرکانه بقای نظام ایران است و اینک نوبت ترامپ است تا به قطعیت نشان دهد که ما دوباره فریب نمی‌خوریم.

۱۳۹۶/۱/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: