نسخه چاپی

تعلیق واردات گوشت از برزیل توسط امارات

امارات واردات گوشت از ۶ شركت برزیلی را به حالت تعلیق در آورد.

به گزارش نما به نقل از خبرگزاری تسنیم، امارات واردات گوشت از 6 شرکت محصولات گوشتی برزیلی را به حالت تعلیق در آورده و به وارد کنندگان اعلام کرده که باید هرگونه محصولات گوشتی خریداری شده از این شرکت را از فروشگاه های اماراتی جمع آوری کنند.

بر اساس اعلام وزارت تغییرات زیست محیطی و محیط زیست امارات، این 6 کارخانه توسط شرکت های آلیمنتوس، فرانگو دی ام انیداستریا ای کامرشیو دی آلیمنتوس، فریگوریفیکو لاریسا، برای راند سیا، سیرا آلیمنتوس و بی آر اف اس ای اداره می شوند. در این اطلاعیه به تصمیم دولت برزیل برای تعلیق فعالیت های 21 شرکت برزیلی که گفته می شود در «فرآیند تولیدی خود از شیوه های غیربهداشتی استفاده کرده اند» اشاره شده است.

بنابر اعلام دولت امارات، این شش کارخانه محصولات گوشتی به خارج از برزیل صادر می کنند و تنها یکی از آنها به صورت مستقیم به بازار امارات صادرات دارد. واردات هر نوع محصولی اعم از گوشت گوساله یخ زده و گوشت مرغ، برخی سبزیجات یخ زده، عسل و ماهی یخ زده از این کارخانه ها ممنوع اعلام شده است.

به وارد کنندگان گفته شده که این محصولات را از بازار جمع آوری و در صورت ضرورت تحت نظارت مقامات ایمنی غذایی آنها را معدوم سازند یا به کشور مبدا باز گردانند.

۱۳۹۶/۱/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...