نسخه چاپی

از طریق گوشی هوشمند برداشت پول از عابر بانك میسر است؟

شگفتی های دنیای گوشی های همراه تمامی ندارد. به نظر حالا نوبت به كارت های اعتباری و نقدی است كه تحت تاثیر این تكنولوژی قرار بگیرند و احتمالا برای برداشت های نقدی از خودپردازها در آینده ای نزدیك دیگر نیازی به این كارت ها نباشد.

به گزارش نما به نقل از کلیک، پس از تصمیم بانک ولز فارگو برای اعمال تکنولوژی بر روی ۱۳ هزار دستگاه خودپرداز موجود این بانک، مشتریان این بانک اولین کسانی خواهند بود که لذت برداشت پول نقد را با استفاده از گوشی های هوشمندشان تجربه خواهند کرد.

این برنامه که از روز دوشنبه آغاز خواهد شد، به هر یک از مشتریان این بانک که نرم افزار مربوط به برداشت پول را بر روی گوشی خود نصب کرده باشند، خدمات مربوطه را ارائه خواهد کرد. به این ترتیب که هر یک از مشتریان دارای یک کد ۸ رقمی منحصر به فرد مربوط به خود است که به طور خودکار از طریق برنامه تولید خواهد شد.

لازم به ذکر است که اشاره کنیم هر یک از این کدها را می توان تنها یک بار مورد استفاده قرار داد و برای استفاده مجدد باید کد جدید دیگری تولید نمود. این کدها توسط نرم افزار اشاره شده تولید می شوند. از طرفی دستگاه های خودپرداز هم چنان به روش قبلی به مشتریان خدمات ارائه خواهند کرد.

دیگر بانک های بزرگ، به خصوص بانک های آمریکایی هم تمایل به استفاده از این سیستم و ایجاد تنوع در ارائه خدمات خود هستند و پیش بینی می شود که به زودی اقدام به استفاده از این سیستم نمایند.

۱۳۹۶/۱/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: