نسخه چاپی

۱۷۵ روستا در موصل توسط حشد الشعبی آزاد شد

فرمانده عملیات قادمون (نینوی) اعلام كرد كه نیروهای حشد شعبی در جریان عملیات آزادسازی موصل واقع در استان نینوا ۱۷۵ روستا را به همراه ۴ هزار كیلومتر مربع آزاد كرده اند.

به گزارش نما به نقل از خبرگزاری مهر، «عبدالامیر یارالله» فرمانده عملیات قادمون یا نینوی عراق آماری از دستاوردهای نیروهای حشد شعبی در مبارزه با داعش ارائه داد.

وی در همین راستا، تصریح کرد: نیروهای حشد شعبی در جریان عملیات آزادسازی موصل واقع در استان نینوا ۱۷۵ روستا را به همراه ۴ هزار کیلومتر مربع آزاد کرده اند. مهم تر از این دستاوردها، قطع خطوط تدارکاتی داعش از سوریه به سمت عراق بوده است.

یارالله در ادامه تاکید کرد: اقدامات حشد شعبی گسترده و شگفت آور است و ما به همراه نیروهای حشد شعبی برای آزادسازی برخی مناطق دیگر و همچنین تسلط بر جاده مواصلاتی کرانه راست موصل و شهر تلعفر فعالیت می کنیم.

وی در پایان درباره اقدامات برخی رسانه های مغرض و معاند علیه اقدامات حشد شعبی بیان داشت: حمله و تخریب حشد شعبی چیز جدیدی نیست. تمام مردمی که در موصل می جنگند، عراقی هستند و هدف آن ها یکسان است؛ آن هم آزادسازی استان نینوا و محافظت از مردم این استان. چیزی غیر از این وجود ندارد.

۱۳۹۶/۱/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...