نسخه چاپی

فرمانده ارتش از مردم تمجید كرد

فرمانده كل ارتش ایران در یادمان دهلاویه با تمجید از مردم فهیم و شهید پرور گفت: راویان ایثار و شهادت باید واقعیت ها را بدون هیچ كم و كاستی به زائران منتقل كنند.

به گزارش نما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، امیر صالحی افزود: حضرت آقا در فرمایشات گوهر بار خود راهیان نور و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یک فناوری خوانده اند، به همین جهت دست اندرکاران راهیان نور باید از این کلام ارزشمند حضرت آقا، الگو بگیرند و در برنامه ها و فعالیت های یادمان ها و نمایشگاه های راهیان نور استفاده کنند.

فرمانده کل ارتش در تمجید از حضور گسترده مردم در راهیان نور افزود: ملت فهیم، آگاه و با بصیرت ما در همه عرصه ها با حضور گسترده و پرشور خود ثابت کرده اند که راه شهدا و ایثارگران را ادامه خواهند داد و قدردان خون شهدا هستند و همچنین در هر شرایطی پشتیبان ولایت فقیه بوده و همگام با رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی ) خواهند بود.

وی خاطر نشان کرد: مردم و به ویژه جوانان با حضور خود در این سرزمین یاد و خاطره و رشادت های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس را زنده نگه می دارند و کسانی که شهدا را درک کنند مسیر، هدف و راه انها را طی خواهند کرد.

فرمانده کل ارتش در بخش دیگری از سخنانش راهیان نور را تجلی گاه و میعادگاه شهدا دانست و اظهار کرد: برنامه ها، فعالیت ها و نمایشگاههایی که در این یادمان ها و ایستگاه ها بر پا می شود باید با مضمون و رنگ بوی شهدا باشد و وقتی که زائرین به این مکان های مقدس وارد می شوند رنگ معنویت به خود بگیرند.

امیر صالحی در پایان به نقش راویان در یادمان ها پرداخت و تاکید کرد: راویان باید در خصوص رویدادهای دوران دفاع مقدس مطالعه عمیق داشته باشند و یا کسانی باشند که خود در آن دوران در این مناطق حضور داشته و از گنجینه گرانبهای خاطرات و مشاهدات خود روایت گری کنند؛ راویان باید واقعیت ها را بدون هیچ کم و کاستی به زایرین منتقل کنند.

امیر صالحی با حضور در منطقه عملیاتی جنوب غرب کشور و یادمان ها و ایستگاههای فتح المبین، میشداغ، چزابه، دهلاویه، رمضان، مزار شهدای هویزه با رزمندگان و راویان دیدار کرد.

فرمانده کل ارتش در ادامه از گردان 111 تیپ 184 خرم آباد مستقر در منطقه کوشک و طلاییه بازدید کرد و با تاکید بر حفظ و ارتقای آمادگی رزمی کارکنان با تبریک سال نو با کارکنان وظیفه دیدار و از رزمندگان و کارکنان پایور و سرباز این گردان قدردانی کرد.

۱۳۹۶/۱/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: