نسخه چاپی

مسدود بودن 11 محور در كشور

پلیس راهور نیروی انتظامی در موج دوم سفرهای نوروزی به شهروندان هشدار داد سرعت مطمئنه را در جاده های لغزنده و مه آلود رعایت و از عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد پرهیز كنند.

به گزارش نما به نقل از پایگاه خبری پلیس راهور، محور های شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز، پونل-خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سرو آباد-پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه، اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی سی سخت- پادنا در استان کهکیلویه و بویر احمد و شیراز - جهرم در استان فارس مسدود است.
محور فرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان، استهبان - نی ریز در استان فارس، محور فرعی رودبار-کهنوج- قلعه گنج در جنوب استان کرمان، امیدیه-دیلم در استان خوزستان و روستای ارم-باوردان در استان هرمزگان مسدود است.
در استان آذربایجان غربی محور پیرانشهر-سردشت بارش باران گزارش شده است.
ترافیک در طول باند جنوب به شمال محور کرج - چالوس،نیمه سنگین، باند شمالی آزادراه تهران - کرج پل کلاک تا پل فردیس-نیمه سنگین، جنوب به شمال محور هراز محدوده های سه راهی لاسم-سنگین و تونل تکاور و شرق استان تهران باند جنوب به شمال محور هراز-نیمه سنگین و باند جنوب به شمال محور منجیل به رودبار محدوه مسکن مهر رودبار-سنگین گزارش شده است.
سایر محورهای موصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

۱۳۹۶/۱/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: