نسخه چاپی

زن 24ساله، جان خود و دختر 3ساله‌اش را در خیانت به همسرش گذاشت

به گزارش نما - 24آنلاین نوشت: اول بهمن‌ماه سال 92، مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن جوان و دختر بچه سه‌ساله‌اش در خیابان زمزم با خبر و در محل حاضر شدند.

اجساد متعلق به زن 24 ساله‌ای به نام پریوش و دختربچه سه ساله‌ای‌ به نام سمیرا بود که به نظر می‌رسید بر اثر پارگی شیلنگ گاز و مسمومیت شدید فوت کرده‌اند. نرگس دوست مقتول که در محل حاضر بود، گفت: شوهر مقتول راننده کامیون است. او ساعتی قبل تماس گرفت و گفت حوالی اهواز است. گفت که چندین‌بار با همسرش تماس گرفته، اما او جواب نمی‌دهد به همین دلیل از من خواست خبری بگیرم. وقتی وارد خانه شدم دیدم مأموران آتش‌نشانی با شکستن در ورودی وارد خانه شده‌بودند و جسد پریوش و دخترش در اتاق خواب افتاده بود.بعد از ثبت حرف‌های زن همسایه و انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد مادر و دختر او بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به قتل رسیده‌اند و پارگی شیلنگ گاز نیز عمدی بوده است. به همین دلیل پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد.

در تحقیقات بعدی مأموران پلیس دریافتند شوهر مقتول با زن جوانی به نام شیوا ارتباط دارد. این مرد در جریان تحقیقات گفت: شیوا در کرج زندگی می‌کرد و دنبال کار بود. یکی از دوستانم که با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم شماره او را داد و قرار شد برایش کاری پیدا کنم. بعد از صحبت‌هایی که با هم داشتیم شیوا منزلی اجاره کرد و به تهران آمد. به مرور زمان این تماس‌ها و پیامک‌ها به علاقه بین من و شیوا انجامید و بعدها باعث رابطه بین ما شد.

او گفت: آن روز هنگام ظهر بعد از خوردن غذا با ماشینم به سمت اهواز حرکت کردم. بعد از ساعاتی هر چه با منزل تماس گرفتم کسی جواب نداد. نگران شدم و از زن همسایه خواستم به آنها سری بزند و خبری بگیرد تا اینکه شنیدم آنها فوت کرده‌اند. با شنیدن این خبر بلافاصله به خانه برگشتم و متوجه شدم یک میلیون و 500 هزار تومان پول نقدی که در خانه بود به همراه طلاهای همسرم سرقت شده است.

بعد از توضیحات شوهر مقتول زن مورد علاقه او هم مورد بازجویی قرار گرفت و مشخص شد، هر دو مظنون در زمان وقوع قتل تهران نبوده‌اند. بنابراین آنها از اتهام به قتل تبرئه و آزاد شدند.

پس از گذشت چند ماه، مأموران در تحقیقات خود با ردیابی تماس‌های تلفن همراه مقتول دریافتند، او مدتی قبل با مرد جوان 27 ساله‌ای به نام مرتضی در تماس بوده است. بنابراین مرتضی به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفت و بعد از شناسایی دستگیر شد. متهم در چندین مرحله بازجویی ‌بالاخره لب به اعتراف گشود و توضیح داد: من و مقتول به صورت پیامکی با هم آشنا شدیم و این آشنایی روز به روز بیشتر ‌شد تا اینکه چند ماهی بود با هم ارتباط داشتیم. روز حادثه پریوش با من تماس گرفت و گفت شوهرش به سفر رفته است و در خانه تنهاست. وقتی به آنجا رفتم سمیرا دختر مقتول در اتاق خوابیده بود و من و پریوش با هم صحبت می‌کردیم تا اینکه چند پیامک برایش آمد. وقتی سؤال کردم او از جواب طفره رفت و اجازه نداد گوشی‌اش را ببینم. متهم در مورد قتل گفت: مدتی بود مشکوک شده بودم تا شاید او با مرد دیگری در ارتباط باشد. از آنجایی که به او علاقه و تعصب داشتم درگیر شدیم و از شدت عصبانیت او را با روسری خفه کردم

متهم در توضیح قتل کودک بی‌گناه هم گفت: دختر بچه مقتول که خواب بود از صدای ما بیدار شد و من از ترس او را نیز خفه کردم. پس از کشتن آن دو نفر چاقویی برداشتم و شیلنگ گاز را پاره کردم، سپس مقداری پول نقد و طلاهای مقتول را برداشتم و فرار کردم.

بعد از کامل شدن تحقیقات، مرتضی به اتهام قتل عمد مجرم شناخته شد و پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به زودی متهم پای میز محاکمه قرار خواهد گرفت.

۱۳۹۶/۱/۲۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...