نسخه چاپی

دادستان كل كشور: طراحی ‌توطئه جدید دشمنان برای ‌انتخابات‌ پیش‌رو

دادستان كل كشور با اشاره به اینكه انتخابات‌‌ پیش رو برای نظام حساسیت زیادی دارد، گفت: دشمن به دنبال ایجاد توطئه در امنیت انتخابات است.

به گزارش نما, حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدجعفر منتظری پیش از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه دادستان‌های پیشین و جدید یزد با اشاره به اینکه استان یزد در حوزه قضایی عملکرد بسیار خوبی داشته است، اظهار داشت: این موضوع نشان دهنده حضور نیروهای ارزشمند و توانمند در دستگاه قضایی این استان است.

به گزارش نامه نیوز ، وی به تحرکات دشمن در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: دشمن به وسیله فضای مجازی تلاش‌های بسیاری در راستای ایجاد ناامنی در عرصه‌های مختلف به کار بسته و خوشبختانه این اقدامات با هوشیاری نیروهای داخلی ایران، ناکام مانده است.

وی پیشگیری را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های قوه قضائیه دانست و خاطرنشان کرد: در تمام امور پیشگیری مقدم بر دیگر فعالیت‌هاست و به ویژه در زمینه جرایم، پیشگیری بسیار بهتر و موثرتر عمل می‌کند.

دادستان کل کشور تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر بیشترین آسیب‌هایی که به جامعه وارد می‌شود از فضای مجازی است و دشمن هم تلاش‌های بسیاری در این حوزه انجام می‌دهد.

منتظری اظهار داشت: در این زمینه لازم است که برنامه‌های لازم در زمینه پیشگیری و همچنین برخورد با تخلفات احتمالی صورت گیرد تا شاهد کاهش حجم آسیب‌های اجتماعی مرتبط با این حوزه باشیم.

دادستان کل کشور بر ضرورت تلاش دستگاه‌های مرتبط برای ساماندهی فضای مجازی در کشور تاکید کرد و افزود: در صورتی که بخواهیم با آسیب‌های مجازی برخورد مناسبی داشته باشیم، لازم است که زیرساخت‌های این حوزه را تقویت کنیم.

وی عنوان کرد: متاسفانه فضای مجازی در حال حاضر به وسیله جذابیت‌های بسیاری که دارد حتی در بین کودکان ما هم گسترش زیادی پیدا کرده و برای تمام جوانان و جامعه ما به یک بلا تبدیل شده است.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: هر اقدام لازم در این حوزه باید با سرعت و دقت لازم انجام و ستاد بحران ساماندهی فضای مجازی در این زمینه تشکیل دهیم.

منتظری به در پیش بودن انتخابات‌های ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: دشمن همانند سایر انتخابات‌ها در حال طراحی و اجرای توطئه علیه برگزاری امن انتخابات‌های پیش رو است.

وی افزود: در مقابل هم تمام مسئولان نظام تلاش خود را به کار بسته‌اند که انتخاباتی امن و پرشور به مانند دیگر انتخابات‌های افتخارآمیز در ایران برگزار شود.

۱۳۹۶/۱/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...