نسخه چاپی

فائزه هاشمی: به كاندید شدن احمدی نژاد خندیدیم!

دختر مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این سؤال كه «آیا از خبر شنیدن ثبت‌نام احمدی‌نژاد شوكه شدید؟»، گفت:‌ درباره ثبت‌نام احمدی‌نژاد برادرم یاسر نظر خانواده هاشمی را گفت. واقعا ثبت‌نام احمدی‌نژاد سند اثبات بصیرت آیت‌الله هاشمی است. ما نه‌تنها از شنیدن خبر احمدی‌نژاد شوكه نشدیم بلكه فقط خندیدیم.

به گزارش نما ، فائزه هاشمی دختر مرحوم آیت‌الله هاشمی درباره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ثبت‌نام نامزدها به آنا گفت:‌ هر کسی که مایل باشد می‌تواند در انتخابات شرکت کند و به پرشور شدن انتخابات کمک کند. اگر انتخابات پرشور برگزار شود برای کشور بسیار مفید است.

وی ادامه داد: درباره شرایط انتخابات نیز از الان نمی‌توان قضاوت درستی کرد باید ثبت‌نام به پایان برسد و کاندیدای نهایی مشخص شود تا بتوان درباره انتخابات نظر داد.

فائزه هاشمی با بیان اینکه «نظر آیت‌الله هاشمی بر روی انتخاب مجدد حسن روحانی بوده است»، گفت:‌ پدرم همیشه بر وحدت تأکید داشتند که خوشبختانه اصلاح‌طلبان نیز امروز در مسیر وحدت حرکت می‌کنند. در انتخابات گذشته نیز فقط وحدت بود که اصلاح‌طلبان را به پیروزی رساند. در این انتخابات نیز با وحدت به پیروزی می‌رسیم.

۱۳۹۶/۱/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...