نسخه چاپی

واكنش مهرداد میناوند به دعوای دایی و كریمی

جادوگر فوتبال ایران در تدارك عصیانى دیگر است و این بار على دایى را به مناظره دعوت كرده است.

به گزارش نما به نقل از ورزش سه، ماجراى مدیران ورزشى و غیرورزشى مساله اى است که این بار على کریمى و على دایى را روبروى یکدیگر قرار داده است.

بعد از ورود دایى به واکنش محمدعلی ترکاشوند که امید عالیشاه و احمد نوراللهى را به دلیل ترک این تیم به بهانه ى سربازى "خائن" خواند، على کریمى از سرمربى کنونى نفت تهران و همبازى سابق خود خواست در این مساله ورود نکند و در خصوص جذب سپانوویچ و سپردن پیراهن شماره هشت به این بازیکن ناکارآمد در پرسپولیس به جاى جذب بازیکنان اوکراینى پاسخگو باشد.

دایى اما در پایان بازى روز گذشته تیمش با تمجید از على کریمى به او نصیحت کرد که در این مساله فوتبالى طرفدارى غیرفوتبالى ها را نکند.

کریمى اما همانند اینبار او را به مناظره دعوت کرده است؛ مناظره اى که در صورت قبول آن از سوى على دایى مى تواند فوتبال ایران را با شوک بزرگى همراه کند.

شماره هشت محبوب هواداران که همواره از گفتگوهاى رسانه اى و تلویزیونى بیزار و از آن دورى مى کند با اعلام این مساله که غیرفوتبالى هاى خوبى نیز همچون صفایى فراهانى و على اکبر طاهرى به این فوتبال خدمت کرده اند، کنایه اى هم به او زده و گفته غیر فوتبالى ها قراردادهاى مناسبى پیش از با او امضا کرده اند.

در این بین مهرداد میناوند ملی پوش سابق فوتبال و دوست هردوی این بازیکنان به این مسئله واکنش نشان داده و می گوید: «پرسپولیس به شدت من را غمگین و آزرده خاطر کرده است، کاش هیچ وقت شاهد این موضوع نبودم، هم علی کریمی و هم علی دایی از مفاخر فوتبال ایران هستند، هر دو مرد سال فوتبال آسیا شده اند و هر دو در اروپا درخشیده اند و باید شان و منزلت آنها حفظ شود‌. کاش به جای دامن زدن به این حواشی از لحظات منتهی به قهرمانی تیممان لذت ببریم و آماده برپایی جشنی باشکوه شویم. به امید اینکه هر دو علی عزیز ما کدورت ها را کنار بگذارند و باعث اتحاد هواداران شوند و دو دستگی ها را از بین ببرند.»

۱۳۹۶/۱/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: