نسخه چاپی

بازگشت رفیق قدیمی كی روش به تیم ملی

دن‌گاسپار، مربی گلرهای تیم ملی فوتبال ایران بعد از یك دوره غیبت در اردوی این تیم به خاطر مشكلات به وجود آمده با كارلوس كی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی دوباره به تیم ملی بازخواهد گشت.

به گزارش نما به نقل از افکارنیوز، دن‌گاسپار، مربی گلرهای تیم ملی فوتبال ایران بعد از یک دوره غیبت در اردوی این تیم به خاطر مشکلات به وجود آمده با کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی دوباره به تیم ملی بازخواهد گشت.
نکته قابل توجه اینکه دن‌گاسپار در اردوی نوروزی تیم ملی کشورمان به خاطر همین دلایل (که البته هیچگاه در خصوص آنها شفاف سازی صورت نگرفت) غایب بود و به جای وی الکساندر لوپز، دیگر مربی پرتغالی مسئولیت هدایت گلرهای تیم ملی را با انتخاب کی‌روش برعهده گرفته بود.
حالا به نظر می‌رسد با باقی ماندن دن‌گاسپار در تهران و حضور فعال وی در اردوی تیم‌های لیگ برتری این مربی مورد عفو کارلوس کی‌روش قرار گرفته و از اردوی بعدی دوباره باید منتظر حضور این مربی در تمرینات تیم ملی باشیم.
گفتنی است از دن‌گاسپار به عنوان یار قدیمی و دوست صمیمی کی‌روش طی این سال‌ها نام برده شده و جالب اینکه در دوران حضور 6 ساله کی‌روش در ایران، تنها این مربی از ابتدا سرمربی پرتغالی را همراهی کرده و همچنان با وی باقی مانده است.

۱۳۹۶/۱/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: