نسخه چاپی

آتش‌سوزی مرگبار در خانه‌ای در سعادت‌آباد

به گزارش نما - ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق مرگبار منزلی مسکونی در سعادت‌آباد خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت ۱۸:۴۱ عصر امروز حادثه حریق در یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه نردبان، تشک نجات و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در سعادت‌آباد خیابان علامه جنوبی، اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه افزود: محل حادثه یک ساختمان ۵ طبقه ۲۰ واحدی بود که حریق در یکی از واحدهای ۱۳۰ متری آن رخ داده و هنگامی که آتش‌نشانان به محل رسیدند، مشاهده کردند که حریق در یکی از اتاق‌های ۹ متری این واحد رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان با تقسیم شدن به دو گروه، عملیات نجات و اطفاء حریق را در دستور کار خود قرار دادند، افزود: یک گروه از آتش نشانان با مراجعه به طبقات، پنج نفر را که در دود محبوس شده بودند، خارج کردند که در این میان زنی از ناحیه دست‌ها دچار سوختگی شده بود.

ملکی اضافه کرد: گروه دیگر در حال اطفاء حریق بودند که ناگهان با جسد سوخته مردی ۷۵ ساله که معلول حرکتی بود روبرو شدند که این فرد نیز به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.

وی با بیان اینکه علت مرگ این فرد از سوی پزشکی قانونی و علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی بررسی می‌شود، گفت: آتش‌نشانان بعد از ایمن سازی کامل به ماموریت خود خاتمه داده و محل حادثه را به عوامل انتظامی تحویل دادند.

۱۳۹۶/۱/۲۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: