نسخه چاپی

آغاز توزیع كارت آزمون كارشناسی ارشد از امروز

كارت آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ از امروز دوشنبه توزیع می‌شود.

به گزارش نما به نقل از فارس، کارت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 از ساعت 13 امروز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ساعت 24 چهارشنبه 6 اردیبهشت می‌توانند برای دریافت کارت به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن مشخصات شناسنامه‌ای (نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی برای دریافت کارت اقدام کنند.

افرادی که در دو کد رشته ثبت‌نام کردند باید هر دو کارت را دریافت کنند و برای حضور در جلسه، همراه داشتن پرینت هر دو کارت و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار الزامی است.

اطلاعات مربوط به چگونگی رفع نقص کارت‌ها از روز دوشنبه 28 فروردین‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و دوشنبه 4 اردیبهشت نیز در نشریه پیک سنجش منتشر می‌شود.

داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون فقط باید چند مداد سیاه نرم و پررنگ، مدادتراش، مدادپاک‌کن و یک سنجاق به همراه داشته باشند.

داوطلبان باید پس از دریافت کارت مندرجات آن را کنترل کنند تا اگر مغایرتی مشاهده کردند به خصوص در رابطه با زبان یا معلولیت، سریع به نماینده سازمان سنجش در باجه‌های رفع نقص مراجعه کنند که اطلاعات مربوط به رفع نقص نیز در اطلاعیه سازمان سنجش در سایت این سازمان قرار گرفته است.

در رابطه با مغایرت سایر موارد، داوطلبان تا 8 اردیبهشت فرصت دارند اطلاعات خود را در قسمت ویرایش سایت اصلاح کنند و اگر داوطلبی علاقمند به حضور در دانشگاه‌های پیام نور یا غیرانتفاعی بود، می‌توانند پس از پرداخت وجه، علاقمندی خود را اعلام کنند.

شایان ذکر است، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 در روزهای 7 و 8 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۲/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...